Gå til hovedindhold

OBO Bettermann Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør

OBO BettermannEludstyrEAN: 9002579209533
Pris fra 40 krtil 56 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør
40 kr
Til butik
Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør billede

Produktinformation

Varmgalvaniseret kort muffe til stålrør

Produktspecifikationer

Mærke: Dietzel
Kategori: Stålrør & fittings til EL
EAN: 9002579209533
Varenr.: 89911
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO stålmuffe 40 mm - Galvaniseret, Uden gevind
45,39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MUFFE KORT 40MM (1 1/2")VARMGALVANISERET
51,26 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varmgalvaniseret muffe til stlrr, 40 mm (1")
56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk40 kr40 krKøb
2CS MEGASTORE DK45,39 kr84,39 krKøb
3EL-GROSSISTEN51,26 kr51,26 krKøb
4WATTOO.DK56 kr56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør

PriceData har fulgt prisen på Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør i 171 dage. Laveste pris i perioden er 29,94 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Muffe Kort 40mm (1 1/2") Varm Galvaniseret F/stålrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202640 kr5,39 kr (12%)
24. maj 202645,39 kr5,39 kr (13%)
6. maj 202640 kr11,26 kr (22%)
5. maj 202651,26 kr11,26 kr (28%)
24. apr. 202640 kr11,26 kr (22%)
23. apr. 202651,26 kr11,26 kr (28%)
24. mar. 202640 kr11,26 kr (22%)
23. mar. 202651,26 kr11,26 kr (28%)
20. mar. 202640 kr11,26 kr (22%)
19. mar. 202651,26 kr11,26 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret