Gå til hovedindhold

MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz

MSIEAN: 4711377191302
Pris fra 5.840 krtil 6.603 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 763 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.510 kr 23. maj

Sammenlign priser på MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5840 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
5.840 kr
Til butik
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz billede

Produktinformation

MSI MPG 341CQPX QD-OLED - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34.18" - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MPG 341CQPX QD-OLED
EAN: 4711377191302
Varenr.: 1002382726
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" MSI MPG 341CQPX QD-OLED - OLED monitor - curved - 34.18" - HDR
6.603 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.840 kr5.840 krKøb
2Proshop DK6.603 kr6.603 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz i 145 dage. Laveste pris i perioden er 5.510 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 8.220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.842 kr.

Den nuværende pris på 5.840 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34.18" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.840 kr5 kr (0%)
31. maj 20265.835 kr5 kr (0%)
30. maj 20265.830 kr5 kr (0%)
28. maj 20265.835 kr13 kr (0%)
27. maj 20265.822 kr303 kr (5%)
24. maj 20265.519 kr9 kr (0%)
23. maj 20265.510 kr738 kr (12%)
22. maj 20266.248 kr8 kr (0%)
20. maj 20266.240 kr7 kr (0%)
17. maj 20266.233 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret