Gå til hovedindhold

LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz

LGEAN: 8806096525203
Pris fra 8.990 krtil 12.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.529 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.728 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8990 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LG 45" UltraGear curved gamingskærm 45GX900A
8.990 kr
Til butik
LG 45" UltraGear curved gamingskærm 45GX900A billede

Produktinformation

LG 45" UltraGear curved gamingskærm 45GX900A - 3440x1440 OLED, 240hz, 0,03ms, 1,2m:1, HDR400. 2xHDMI/DP/USB-C - Spiludstyr Gamingskærme

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 45GX900A-B.AEU
EAN: 8806096525203
Varenr.: 1334268
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
45" LG UltraGear 45GX900A-B - OLED monitor - curved - 45" - HDR
9.166 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
9.246 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG UltraGear 45GX900A-B 44,5" buet OLED gaming-skærm - WQHD 240 Hz
-11%12.499 kr
Før 13.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG UltraGear 45GX900A-B 44,5" buet OLED gaming-skærm - WQHD 240 Hz
-11%12.519 kr
Før 14.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK8.990 kr8.990 krKøb
2Proshop DK9.166 kr9.166 krKøb
3CompuMail DK9.246 kr9.246 krKøb
4Boligcenter DK12.499 kr12.499 krKøb
5Vivas DK12.519 kr13.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz i 154 dage. Laveste pris i perioden er 8.728 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 11.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.266 kr.

Den nuværende pris på 8.990 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for LG UltraGear 45GX900A-B 45" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20268.990 kr153 kr (2%)
27. maj 20269.143 kr75 kr (1%)
22. maj 20269.068 kr38 kr (0%)
21. maj 20269.106 kr378 kr (4%)
28. apr. 20268.728 kr631 kr (7%)
23. apr. 20269.359 kr1.779 kr (16%)
17. apr. 202611.138 kr1 kr (0%)
16. apr. 202611.137 kr31 kr (0%)
15. apr. 202611.106 kr2 kr (0%)
13. apr. 202611.108 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret