Gå til hovedindhold

Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840023294914
Pris fra 1.593 krtil 2.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 726 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.555 kr 13. maj

Sammenlign priser på Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1593 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Moto G86 6.67" 256GB Pantone golden cypress
1.593 kr
Til butik
Motorola Moto G86 6.67" 256GB Pantone golden cypress billede

Produktinformation

Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67" - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone golden cypress

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PB7L0088SE
EAN: 0840023294914
Varenr.: 1003440066
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Moto G86 6.67 256GB Pantone golden cypress
1.959 kr
Til butik
Motorola Moto G86 6.67 256GB Pantone golden cypress billede

Produktinformation

Motorola Moto G86 5G - Grøn Oplev den imponerende Motorola Moto G86 5G, en smartphone designet til at levere en fantastisk brugeroplevelse. Med en stor 169 cm skærm og dual SIM-funktionalitet får du mulighed for at kombinere arbejde og privatliv på en enk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 0840023294914
Varenr.: 106035
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola moto g86 5G 6,67" 256 GB - Grøn
-26%2.299 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Motorola moto g86 5G 6,67" 256 GB - Grøn billede

Produktinformation

Motorola moto g86 5G . Skærm diagonal: 16,9 cm (6.67"), Skærmopløsning: 2712 x 1220 pixel. Processorserie: MediaTek Dimensity, Processormodel: 7300. RAM kapacitet: 8 GB, Intern lagerkapacitet: 256 GB. Bagerste kamera opløsning (numerisk): 50 MP, Bagkamera type: Dobbelt kamera. SIM-korts kapacitet: Dual SIM. Operativsystem installeret: Android 15. Batterikapacitet: 5200 mAh. Produktfarve: Grøn. Vægt: 185 gDisplayBlue light reduction: JaBrandspecifikke teknologier: Water touchFarvedybde: 10 BitFarveskala DCI-P3: 100%Forholdet mellem skærm og krop: 90%Gorilla glass version: Gorilla Glass 7iHDR-teknologi (High Dynamic Range): High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaMaksimal opdateringshastighed: 120 HzMaksimal skærmlysstyrke (HDR): 4500 cd/m²Naturligt aspektforhold: 20:9Paneltype: P-OLEDPixeltæthed: 446 ppiReduktion af bevægelsessløring: JaSkærm diagonal: 16,9 cm (6.67")Skærm glas type: Corning GlassSkærmopløsning: 2712 x 1220 pixelVis antal farver: 1,07 milliarder farverProcessorProcessor arkitektur: ARM Cortex-A78+Cortex-A55Processor boost frekvens: 2,5 GHzProcessorkerner: 8Processormodel: 7300Processorserie: MediaTek DimensityLagringIntern lagerkapacitet:...

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Mobiltelefoner
Vægt: 0.33g
EAN: 0840023294914
Varenr.: 1864428
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress
2.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola moto g86 5G 6,67" 256 GB - Grøn
-26%2.319 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.593 kr1.593 krKøb
2Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
3Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
4Proshop DK2.299 kr2.299 krKøb
5Vivas DK2.319 kr2.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress

PriceData har fulgt prisen på Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.555 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.735 kr.

Den nuværende pris på 1.593 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Golden Cypress de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.593 kr38 kr (2%)
13. maj 20261.555 kr37 kr (2%)
8. maj 20261.592 kr119 kr (7%)
7. maj 20261.711 kr154 kr (10%)
6. maj 20261.557 kr113 kr (7%)
1. maj 20261.670 kr78 kr (4%)
28. apr. 20261.748 kr551 kr (24%)
27. apr. 20262.299 kr260 kr (13%)
26. apr. 20262.039 kr382 kr (23%)
10. apr. 20261.657 kr25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret