Gå til hovedindhold

Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840023294891
Pris fra 1.591 krtil 2.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 428 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.568 kr 18. maj

Sammenlign priser på Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1591 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Moto G86 6.67" 256GB Pantone spellbound
1.591 kr
Til butik
Motorola Moto G86 6.67" 256GB Pantone spellbound billede

Produktinformation

Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67" - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PB7L0086SE
EAN: 0840023294891
Varenr.: 1003440064
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Spellbound
-30%1.599 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Spellbound billede

Produktinformation

6,67" FHD+ (2712 × 1220) P-OLED 120 Hz med HDR10+ og Corning Gorilla Glass 7i, 5G, dual SIM, MediaTek Dimensity 7300 octa-core, 8 GB RAM, 256 GB lagerplads, 50 MP f/1,9 vidvinkel med OIS + 8 MP f/2,2 ultravidvinkel (bag), 32 MP f/2,2 (front), microSD, stereohøjttalere med Dolby Atmos, Android 15, 5200 mAh batteri, 30 W kablet opladning, 185 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Mobil
Artikel nr.: PB7L0086SE
EAN: 0840023294891
Varenr.: 3441236
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound
1.694 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Moto G86 6.67 256GB Pantone spellbound
1.989 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola moto g86 5G 6,67" 8/256 GB - Dark Blue smartphone
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola moto g86 5G 6,67" 8/256 GB - Dark Blue smartphone
2.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.591 kr1.591 krKøb
2Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.694 kr1.694 krKøb
4Ultrashop1.989 kr1.989 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound

PriceData har fulgt prisen på Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound i 151 dage. Laveste pris i perioden er 1.512 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 1.972 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.669 kr.

Den nuværende pris på 1.591 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone spellbound de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.591 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.599 kr48 kr (3%)
25. maj 20261.647 kr15 kr (1%)
24. maj 20261.632 kr96 kr (6%)
23. maj 20261.728 kr96 kr (6%)
22. maj 20261.632 kr13 kr (1%)
20. maj 20261.619 kr33 kr (2%)
19. maj 20261.652 kr84 kr (5%)
18. maj 20261.568 kr53 kr (3%)
17. maj 20261.621 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret