Gå til hovedindhold

Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840023294907
Pris fra 1.591 krtil 2.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 428 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.563 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1591 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Moto G86 6.67" 256GB Pantone kosmisk himmel
1.591 kr
Til butik
Motorola Moto G86 6.67" 256GB Pantone kosmisk himmel billede

Produktinformation

Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67" - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PB7L0087SE
EAN: 0840023294907
Varenr.: 1003440065
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Cosmic Sky
-30%1.599 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Motorola moto g86 256GB/8GB - PANTONE Cosmic Sky billede

Produktinformation

6,67" FHD+ (2712 × 1220) P-OLED 120 Hz med HDR10+ og Corning Gorilla Glass 7i, 5G, dual SIM, MediaTek Dimensity 7300 octa-core, 8 GB RAM, 256 GB lagerplads, 50 MP f/1,9 vidvinkel med OIS + 8 MP f/2,2 ultravidvinkel (bag), 32 MP f/2,2 (front), microSD, stereohøjttalere med Dolby Atmos, Android 15, 5200 mAh batteri, 30 W kablet opladning, 185 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Mobil
Artikel nr.: PB7L0087SE
EAN: 0840023294907
Varenr.: 3441237
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel
1.748 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Moto G86 6.67 256GB Pantone kosmisk himmel
1.929 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola moto g86 5G 6,67" 8/256 GB - Lilac (Dual SIM)
-9%1.999 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola moto g86 5G 6,67" 8/256 GB - Lilac (Dual SIM)
-9%2.019 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.591 kr1.591 krKøb
2Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.748 kr1.748 krKøb
4Ultrashop1.929 kr1.929 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel

PriceData har fulgt prisen på Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.420 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.754 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.648 kr.

Den nuværende pris på 1.591 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Motorola Moto G86 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - pOLED display - 6.67 - 2712 x 1220 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone kosmisk himmel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.591 kr151 kr (9%)
26. maj 20261.742 kr174 kr (11%)
25. maj 20261.568 kr123 kr (7%)
24. maj 20261.691 kr15 kr (1%)
20. maj 20261.676 kr11 kr (1%)
19. maj 20261.687 kr73 kr (5%)
14. maj 20261.614 kr62 kr (4%)
13. maj 20261.676 kr62 kr (4%)
12. maj 20261.614 kr62 kr (4%)
11. maj 20261.676 kr62 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret