Gå til hovedindhold

Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil

MotorolaEAN: 0840493610283
Pris fra 1.628 krtil 2.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 491 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.495 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1628 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola moto g67 6.8" 128 GB Grøn
1.628 kr
Til butik
Motorola moto g67 6.8" 128 GB Grøn billede

Produktinformation

Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED display - 6.8" - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBAU0003SE
EAN: 0840493610283
Varenr.: 1003899674
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil
1.729 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola moto g67 128GB/4GB - PANTONE Nile
1.899 kr
Til butik
Motorola moto g67 128GB/4GB - PANTONE Nile billede

Produktinformation

6.78" 120Hz 5000nits Extreme AMOLED Display with Gorilla Glass 7i, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Dimensity 6300, 4 GB RAM, 128 GB Flash, microSD, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main + 8MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 32MPixel (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, Android 16, Wi-Fi 5, BT 5.4, NFC, MIL-STD 810H, IP64, 5200 mAh Battery, 30W Wired Charging, 182 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Mobil
Artikel nr.: PBAU0003SE
EAN: 0840493610283
Varenr.: 3440907
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola moto g67 6.8 128 GB Grøn
1.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - Grøn (PANTONE Nile)
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - Grøn (PANTONE Nile)
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.628 kr1.628 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.729 kr1.729 krKøb
3Proshop DK1.899 kr1.899 krKøb
4Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb
5Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
6Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil

PriceData har fulgt prisen på Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil i 120 dage. Laveste pris i perioden er 1.495 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.760 kr.

Den nuværende pris på 1.628 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8 - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone nil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.628 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.630 kr78 kr (5%)
13. maj 20261.708 kr53 kr (3%)
12. maj 20261.655 kr28 kr (2%)
23. apr. 20261.627 kr9 kr (1%)
22. apr. 20261.618 kr123 kr (8%)
20. apr. 20261.495 kr204 kr (12%)
18. apr. 20261.699 kr22 kr (1%)
17. apr. 20261.721 kr9 kr (1%)
16. apr. 20261.730 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret