Gå til hovedindhold

Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal)

MotorolaEAN: 0840493610276
Pris fra 1.737 krtil 1.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.632 kr 24. maj

Sammenlign priser på Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1737 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola moto g67 6.8" 128 GB Grå
1.737 kr
Til butik
Motorola moto g67 6.8" 128 GB Grå billede

Produktinformation

Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED display - 6.8" - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone arktisk sæl

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBAU0002SE
EAN: 0840493610276
Varenr.: 1003899673
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola Moto G67 128gb Grå
-0%1.811 kr
Før 1.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Motorola Moto G67 128gb Grå billede

Produktinformation

6,8" Extreme AMOLED, 120 Hz og 10-bit farver for en jævn og præcis visning Gorilla Glass 7i, IP64 og MIL-STD-810H til robust daglig brug 50 MP Sony-sensor og 32 MP frontkamera til klare fotos i svagt lys 5200 mAh batteri med 33 W USB PD-opladning til strøm hele dagen 128 GB lagerplads, microSD-udvidelse og hybrid Dual SIM-fleksibilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Android
Artikel nr.: PBAU0002SE
EAN: 0840493610276
Varenr.: 5020082021
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola moto g67 6,8" 5G 4/128 GB - Grå smartphone
-14%1.899 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Motorola moto g67 6,8" 5G 4/128 GB - Grå smartphone billede

Produktinformation

Motorola Moto G67 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED-skærm - 6.8" - 2772 x 1272 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone arktisk sælMotorola Moto G67 leverer ydeevne og funktioner, der gør den til et attraktivt valg for dem, der søger en pålidelig smartphone-oplevelse. Denne enhed er udstyret med MediaTek Dimensity 6300-processoren og tilbyder jævn multitasking og problemfri app-drift. Den 6,8 tommer store OLED-skærm med Extreme AMOLED-teknologi sikrer levende farver og skarpe billeder, hvilket er ideelt til streaming af videoer eller spil, understøttet af en opdateringshastighed på 120 Hz for flydende bevægelser. Udstyret med TurboPower-teknologi giver 5200 mAh-batteriet længere brugstid, så brugerne kan forblive forbundet hele dagen med hurtige opladningsmuligheder.GenereltBeskyttelse: StænktætstøvresistenttabsbeskyttelseBredde: 77.37 mmDækfarve: Pantone arktisk sælDybde: 7.33 mmEnergiklasse: Klasse AEU Data Act: Https://en-emea.support.motorola.com/app/answers/detail/a_id/188663/~/pre-contractual-information-for-connected-products-and-relatedFormfaktor: BerøringHøjde: 164.18 mmProducents modelnummer: XT2621-2Produkttype: SmartphoneVægt: 179 gMobiltelefonAntal SIM-kort: Dual-SIMBruger-grænseflade: Hello UXGeneration af mobilt bredbånd: 5GInput-enhed: Multi-touchIntelligent assistent: Google Gemini, Google Assistant<...

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Android
Vægt: 0.31g
EAN: 0840493610276
Varenr.: 2089979
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola moto g67 128GB/4GB - PANTONE Arctic Seal
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola moto g67 6,8" 5G 4/128 GB - Grå smartphone
-14%1.919 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola moto g67 6.8 128 GB Grå
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.737 kr1.737 krKøb
2Dustin DK1.811 kr1.897,25 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Proshop DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
6Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal)

PriceData har fulgt prisen på Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal) i 119 dage. Laveste pris i perioden er 1.632 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.794 kr.

Den nuværende pris på 1.737 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Motorola moto g67 6,8" 4/128 GB 5G - grå (PANTONE Arctic Seal) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.737 kr62 kr (3%)
30. maj 20261.799 kr167 kr (10%)
24. maj 20261.632 kr105 kr (6%)
21. maj 20261.737 kr14 kr (1%)
6. maj 20261.751 kr17 kr (1%)
5. maj 20261.734 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.735 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.734 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.736 kr25 kr (1%)
30. apr. 20261.711 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret