Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel

EL-GrossistenSkjorter og toppeEAN: 5704604056757
Pris fra 701 krtil 765 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 680 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 701 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel
701 kr
Til butik
Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel billede

Produktinformation

D: 42,5 mm d: 30 mm L: 82 mm t: 17 mm T: 63 mm Vægt: 0,48 kg

Produktspecifikationer

Kategori: Slagtoppe 1/2''
EAN: 5704604056757
Varenr.: 230627
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOMENTO 1/2" lang slagtop, 30 mm
702,2 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Momento krafttop 1/2''x30mm - lang (4-30L)
765 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk701 kr701 krKøb
2EL-GROSSISTEN702,2 kr702,2 krKøb
3CS MEGASTORE DK765 kr804 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel

PriceData har fulgt prisen på Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel i 174 dage. Laveste pris i perioden er 636 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 702,2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 684 kr.

Den nuværende pris på 701 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Momento 1/2´´ x 30 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026701 kr11 kr (2%)
27. maj 2026690 kr11 kr (2%)
26. maj 2026701 kr11 kr (2%)
25. maj 2026690 kr12,2 kr (2%)
24. maj 2026702,2 kr1,2 kr (0%)
23. maj 2026701 kr11 kr (2%)
22. maj 2026690 kr11 kr (2%)
21. maj 2026701 kr11 kr (2%)
20. maj 2026690 kr11 kr (2%)
19. maj 2026701 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret