Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel

EL-GrossistenSkjorter og toppeEAN: 5704604056689
Pris fra 503 krtil 512 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 488 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 503 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel
503 kr
Til butik
Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel billede

Produktinformation

D: 35 mm d: 30 mm L: 82 mm t: 14 mm T: 63 mm Vægt: 0,35 kg

Produktspecifikationer

Kategori: Slagtoppe 1/2''
EAN: 5704604056689
Varenr.: 230625
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOMENTO 1/2" lang slagtop, 24 mm
504,35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Momento krafttop 1/2''x24mm - lang (4-24L)
512 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk503 kr503 krKøb
2EL-GROSSISTEN504,35 kr504,35 krKøb
3CS MEGASTORE DK512 kr551 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel

PriceData har fulgt prisen på Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel i 174 dage. Laveste pris i perioden er 460 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 504,35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 489 kr.

Den nuværende pris på 503 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Momento 1/2´´ x 24 mm lang krafttop med indvendig sekskant i lang udførsel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026503 kr1,35 kr (0%)
24. maj 2026504,35 kr1,35 kr (0%)
13. maj 2026503 kr5 kr (1%)
9. maj 2026498 kr8,69 kr (2%)
7. maj 2026489,31 kr8,69 kr (2%)
6. maj 2026498 kr8,69 kr (2%)
23. apr. 2026489,31 kr8,69 kr (2%)
22. apr. 2026498 kr8,69 kr (2%)
19. apr. 2026489,31 kr8,69 kr (2%)
18. apr. 2026498 kr8,69 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret