Gå til hovedindhold

Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C

Mobile PixelsComputerskærmeEAN: 0810130760114
Pris fra 1.519 krtil 1.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.517 kr 24. maj

Sammenlign priser på Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1519 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mobile Pixels DUEX Plus 13.3" 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz
1.519 kr
Til butik
Mobile Pixels DUEX Plus 13.3" 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3" - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 101-1006P04
EAN: 0810130760114
Varenr.: 1001758953
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C
1.557 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
13" Mobile Pixels DUEX Plus - LCD monitor - Full HD (1080p) - 13.3"
1.557 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Mobile Pixels Duex Plus DS 13.3 (Black) FH
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.519 kr1.519 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.557 kr1.557 krKøb
3Proshop DK1.557 kr1.557 krKøb
4Ultrashop1.819 kr1.819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C

PriceData har fulgt prisen på Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.440 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.620 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.520 kr.

Den nuværende pris på 1.519 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Mobile Pixels DUEX Plus - LCD-skærm - 13.3 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m² - 2xUSB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.519 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.517 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.519 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.522 kr3 kr (0%)
9. apr. 20261.519 kr54 kr (3%)
2. apr. 20261.573 kr54 kr (4%)
6. mar. 20261.519 kr54 kr (3%)
5. mar. 20261.573 kr54 kr (4%)
6. feb. 20261.519 kr54 kr (3%)
4. feb. 20261.573 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret