Gå til hovedindhold

Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla

AppleMobiltelefon – coversEAN: 0195950663853
Pris fra 443 krtil 681 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 443 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MGFA4ZM/A Beskyttelsescover Lilla
443 kr
Til butik
Apple MGFA4ZM/A Beskyttelsescover Lilla billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - TechWoven - lilla - for iPhone 17 Pro Max

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MGFA4ZM/A
EAN: 0195950663853
Varenr.: 1003624309
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe - Purple
-5%447 kr
Før 473 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven Case with MagSafe - Purple billede

Produktinformation

TechWoven-etuiet med MagSafe er designet af Apple og giver både personlighed og beskyttelse til din iPhone 17 Pro Max. Etuiet er lavet af et særligt teknisk vævet stof, der er fremstillet af 100 procent genanvendt polyester. Flerfarvet garn væves sammen på en jacquardvæv, så resultatet bliver en taktil tekstur med en rig farvedybde. Etuiets sider er belagt med let tekstureret TPU, som giver et bedre greb. Knapperne i raffineret anodiseret aluminium giver præcis feedback. Etuiet har to huller til fastgørelse af crossbody-remmen, så du nemt kan have din telefon med dig uden at have den i hånden. De indbyggede magneter i etuiet passer perfekt sammen med iPhone 17 Pro Max. Det gør det let at klikke på hver gang, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2.2‑ eller Qi-certificeret oplader. Etuiet er blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen ligesom alle andre etuier fra Apple. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MGFA4ZM/A
EAN: 0195950663853
Varenr.: 3405758
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MGFA4ZM/A Beskyttelsescover Lilla
599 kr
Til butik
Apple MGFA4ZM/A Beskyttelsescover Lilla billede

Produktinformation

Apple MGFA4ZMA Mobiltelefon Etui 175 cm 69 Cover Lilla Beskyttelse møder stil med dette elegante Apple MGFA4ZMA mobiltelefon etui. Designet specielt til at passe til din enhed, tilbyder dette cover en perfekt pasform, så din telefon forbliver sikker mod r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 0195950663853
Varenr.: 109715
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla
629 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Techwoven Case Magsafe Iphone 17 Pro Max Lilla
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK443 kr443 krKøb
2Proshop DK447 kr486 krKøb
3Ultrashop599 kr599 krKøb
4Boligcenter DK629 kr629 krKøb
5Vivas DK649 kr728 krKøb
6Dustin DK681 kr767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla

PriceData har fulgt prisen på Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla i 181 dage. Laveste pris i perioden er 443 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 473 kr.

Den nuværende pris på 443 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max TechWoven med MagSafe - Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026443 kr4 kr (1%)
25. maj 2026447 kr2 kr (0%)
23. maj 2026449 kr4 kr (1%)
22. maj 2026453 kr2 kr (0%)
21. maj 2026455 kr2 kr (0%)
20. maj 2026457 kr2 kr (0%)
17. maj 2026459 kr4 kr (1%)
16. maj 2026463 kr2 kr (0%)
14. maj 2026465 kr5 kr (1%)
13. maj 2026470 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret