Gå til hovedindhold

MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6

MikroTikEAN: 4752224009821
Pris fra 526 krtil 719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 487 kr 11. maj

Sammenlign priser på MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 526 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik hAP ax S Trådløs router
526 kr
Til butik
MikroTik hAP ax S Trådløs router billede

Produktinformation

MikroTik hAP ax S - Trådløs router 6-ports switch - 1GbE, 2.5GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: E62iUGS-2axD5axT
EAN: 4752224009821
Varenr.: 1003767073
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6
529 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik hAP ax S Trådløs router
639 kr
Til butik
MikroTik hAP ax S Trådløs router billede

Produktinformation

MikroTik hAP ax S Trådløs Router Oplev hurtigere og mere pålidelige forbindelser med MikroTik hAP ax S, en trådløs router designet til at levere optimal ydeevne til dit hjem eller kontor. Med den nyeste Wi-Fi 6 teknologi tilbyder denne router enestående h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Kategori: Trådløse Adgangspunkter
EAN: 4752224009821
Varenr.: 126591
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Hap Ax S Access Point
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MikroTik hAP ax S Wi‑Fi 6 router - 1800 Mbit/s, sort, PoE
699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MikroTik hAP ax S Wi‑Fi 6 router - 1800 Mbit/s, sort, PoE
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK526 kr526 krKøb
2Proshop DK529 kr568 krKøb
3Ultrashop639 kr639 krKøb
4Dustin DK686 kr772,25 krKøb
5Boligcenter DK699 kr699 krKøb
6Vivas DK719 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 487 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 543 kr.

Den nuværende pris på 526 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for MikroTik hAP ax S - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop wall-mountable - Wireless router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026526 kr29 kr (6%)
19. maj 2026497 kr6 kr (1%)
16. maj 2026491 kr2 kr (0%)
15. maj 2026489 kr1 kr (0%)
14. maj 2026488 kr1 kr (0%)
11. maj 2026487 kr2 kr (0%)
10. maj 2026489 kr1 kr (0%)
9. maj 2026490 kr4 kr (1%)
8. maj 2026494 kr3 kr (1%)
6. maj 2026497 kr97 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret