Gå til hovedindhold

MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30

SamsungElektronikEAN: 8806092767263
Pris fra 649 krtil 1.279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 630 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Pro Endurance 256gb Microsdxc Uhs-i
649 kr
Til butik
Samsung Pro Endurance 256gb Microsdxc Uhs-i billede

Produktinformation

Designet til at rumme op til 140.000 timers optagemateriale Optager og afspiller FHD/4K-kvalitet De vigtigste opgaver. Beskyttet

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Micro SDHC & SDXC
Artikel nr.: MB-MJ256KA/EU
EAN: 8806092767263
Varenr.: 5011281270
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung PRO Endurance MB-MJ256KA microSDXC 256GB 100MB/s
1.004 kr
Til butik
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung PRO Endurance microSD/SD - 100MB/s - 256GB
1.150 kr
Til butik
Samsung PRO Endurance microSD/SD - 100MB/s - 256GB billede

Produktinformation

SDXC flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet), kapacitet: 256 GB, overførselshastighed: op til 100MB/s (læs) / op til 30MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-l / U Class: U3 / Video Class: V30.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hukommelseskort
EAN: 8806092767263
Varenr.: 3063865
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30
-4%1.229 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30
-4%1.249 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung PRO Endurance MB-MJ256KA microSDXC 256GB 100MB/s
1.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK649 kr735,25 krKøb
2CompuMail DK1.004 kr1.004 krKøb
3Proshop.dk1.150 kr1.150 krKøb
4Boligcenter DK1.229 kr1.229 krKøb
5Vivas DK1.249 kr1.328 krKøb
6Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30

PriceData har fulgt prisen på MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 88% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for MicroSD-kort Samsung PRO Endurance 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 V30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026649 kr300 kr (86%)
20. feb. 2026349 kr10 kr (3%)
15. feb. 2026339 kr6 kr (2%)
13. feb. 2026345 kr4 kr (1%)
30. dec. 2025349 kr10 kr (3%)
24. dec. 2025339 kr10 kr (3%)
22. dec. 2025349 kr37 kr (12%)
21. dec. 2025312 kr32 kr (11%)
19. dec. 2025280 kr11 kr (4%)
17. dec. 2025269 kr70 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret