Gå til hovedindhold

Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid

SamsungElektronikEAN: 8806095420110
Pris fra 549 krtil 869 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 411 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EVO Plus microSD/SD - 160MB/s - 512GB
549 kr
Til butik
Samsung EVO Plus microSD/SD - 160MB/s - 512GB billede

Produktinformation

MicroSDXC flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet), kapacitet: 512 GB, overførselshastighed: op til 160MB/s (læs), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-l / U Class: U3 / Video Class: V30 / App Class: A2.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: MB-MC512SA/EU
EAN: 8806095420110
Varenr.: 3245510
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EVO Plus MB-MC512S microSDXC UHS-I Memory Card 512GB 160MB/s
667 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid
724 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MicroSD-kort Samsung EVO Plus 512 GB UHS-I (A2, U3, V30)
-25%849 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EVO Plus MB-MC512S microSDXC UHS-I Memory Card 512GB 160MB/s
859 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MicroSD-kort Samsung EVO Plus 512 GB UHS-I (A2, U3, V30)
-25%869 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK549 kr588 krKøb
2CompuMail DK667 kr667 krKøb
3CS MEGASTORE DK724 kr763 krKøb
4Boligcenter DK849 kr849 krKøb
5Ultrashop859 kr859 krKøb
6Vivas DK869 kr948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid

PriceData har fulgt prisen på Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 316 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er 39% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Samsung EVO Plus MB-MC512S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026549 kr3 kr (1%)
13. maj 2026546 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026549 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026548 kr112 kr (26%)
5. mar. 2026436 kr7 kr (2%)
4. mar. 2026429 kr18 kr (4%)
3. mar. 2026411 kr25 kr (6%)
1. mar. 2026436 kr27 kr (7%)
28. feb. 2026409 kr27 kr (6%)
21. feb. 2026436 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret