Gå til hovedindhold

Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid

SamsungElektronikEAN: 8806095464251
Pris fra 211 krtil 459 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 248 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 211 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Evo Plus (2024) 128gb Microsdxc Uhs-i
-0%211 kr
Før 211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Evo Plus (2024) 128gb Microsdxc Uhs-i billede

Produktinformation

128 GB kapacitet til længere videooptagelse og fotolagring 160 MB/s læsehastighed gør overførsel og backup af store filer hurtigere A2-, U3- og V30-klassificering giver hurtigere app-indlæsning og stabil video Bygget til at modstå temperaturvariationer, vand, fald, magneter og røntgenstråler SD-adapter medfølger, 10000 cyklusser i levetid og CE/UKCA-, FCC-, VCCI- og RCM-certificering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Micro SDHC & SDXC
Artikel nr.: MB-MC128SA/EU
EAN: 8806095464251
Varenr.: 5020007695
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid
234 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EVO Plus MB-MC128S microSDXC UHS-I Memory Card 128GB 160MB/s
273 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EVO Plus microSD/SD - 160MB/s - 128GB
299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EVO Plus MB-MC128S microSDXC UHS-I Memory Card 128GB 160MB/s
379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung EVO Plus 128 GB microSDXC UHS‑I (A2, U3, V30) - med SD‑adapter
-2%439 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung EVO Plus 128 GB microSDXC UHS‑I (A2, U3, V30) - med SD‑adapter
-2%459 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK211 kr297,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK234 kr273 krKøb
3CompuMail DK273 kr273 krKøb
4Proshop DK299 kr338 krKøb
5Ultrashop379 kr379 krKøb
6Boligcenter DK439 kr439 krKøb
7Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid

PriceData har fulgt prisen på Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 211 kr er 40% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Samsung EVO Plus MB-MC128S - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026211 kr66 kr (24%)
9. maj 2026277 kr2 kr (1%)
8. maj 2026279 kr3 kr (1%)
7. maj 2026276 kr3 kr (1%)
6. maj 2026279 kr71 kr (34%)
5. maj 2026208 kr39 kr (23%)
22. apr. 2026169 kr4 kr (2%)
6. apr. 2026165 kr4 kr (2%)
2. apr. 2026169 kr10 kr (6%)
1. apr. 2026159 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret