Gå til hovedindhold

microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro

AdataElektronikEAN: 4710273771335
Pris fra 254 krtil 399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 2. mar.

Sammenlign priser på microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ADATA Premier Pro V30S microSDXC 128GB 100MB/s
254 kr
Til butik
ADATA Premier Pro V30S microSDXC 128GB 100MB/s billede

Produktinformation

ADATA Premier Pro V30S - Flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet) - 128 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
EAN: 4710273771335
Varenr.: 994719410
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
A-Data Premier Pro MicroSD/SD V30S - 100MB/s - 128GB
289 kr
Til butik
A-Data Premier Pro MicroSD/SD V30S - 100MB/s - 128GB billede

Produktinformation

MicroSDXC flashhukommelseskort (SD adapter inkluderet), kapacitet: 128 GB, overførselshastighed: op til 100MB/s (læs) / op til 85MB/s (skriv), hastighedsklasse: SD Class: C10 / UHS Class: UHS-I / U Class: U3 / Video Class: V30 / App Class: A2.

Produktspecifikationer

Mærke: A-Data
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
EAN: 4710273771335
Varenr.: 2787073
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro
335 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ADATA Premier Pro V30S microSDXC 128GB 100MB/s
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MicroSD-kort ADATA Premier Pro 128 GB UHS-I U3 V30 (Class 10)
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MicroSD-kort ADATA Premier Pro 128 GB UHS-I U3 V30 (Class 10)
-5%399 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK254 kr254 krKøb
2Proshop DK289 kr328 krKøb
3WATTOO.DK335 kr335 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5Boligcenter DK379 kr379 krKøb
6Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro

PriceData har fulgt prisen på microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 282 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er 75% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for microSDXC hukommelseskort, 128GB, UHS-I Class 10, A2, V30, med adapter - ADATA Premier Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026254 kr28 kr (10%)
22. maj 2026282 kr5 kr (2%)
20. maj 2026277 kr25 kr (10%)
3. maj 2026252 kr7 kr (3%)
30. apr. 2026259 kr75 kr (41%)
26. apr. 2026184 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026183 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026184 kr24 kr (15%)
13. apr. 2026160 kr20 kr (14%)
9. apr. 2026140 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret