Gå til hovedindhold

METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere

Metro ThermSanitetEAN: 5708512016698
Pris fra 1.049 krtil 1.256,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 207,25 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metro Therm styreboks 65°C til 60-300 liter combi
1.049 kr
Til butik
Metro Therm styreboks 65°C til 60-300 liter combi billede

Produktinformation

Metro styreboks 65°C til 60-300 liter combi vandvarmer.

Produktspecifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Metro Therm reservedele
Farve: gray
EAN: 5708512016698
Varenr.: 345297442
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Metro Styrebox 65gr. T/60-300 Ltr. Combi Vandvarmer
1.057 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Metro styreboks, combi 60-300 liter
1.086 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere
1.086 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Metro styreboks til Combibeholder
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STYREBOKS 65GR F/COMBI
1.167,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Metro styreboks 65gr f/combi
1.256,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.049 kr1.049 krKøb
2Elvvs.dk1.057 kr1.057 krKøb
3WATTOO.DK1.086 kr1.086 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.086 kr1.086 krKøb
5CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.167,49 kr1.167,49 krKøb
7MaintainIt1.256,25 kr1.256,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere

PriceData har fulgt prisen på METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.076 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for METRO THERM Metro styreboks med 65° termostat til combivandvarmere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.058 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.057 kr28 kr (3%)
26. maj 20261.085 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.086 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.085 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.086 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.085 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.086 kr3 kr (0%)
4. maj 20261.089 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret