Gå til hovedindhold

Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev

MetaboRedskaberEAN: 4007430331892
Pris fra 1.249 krtil 2.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.240 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev
1.249 kr
Til butik
Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev billede

Produktinformation

Metabo SSW 18 LTX 300 BL - Stødnøgle - ledningfri - 1/2" kvadratisk drev 12.7 mm - 300 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 602395890
EAN: 4007430331892
Varenr.: 994938449
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo SSW 18 LTX 300 BL batteridrevet slagboremaskine uden ledning - SOLO
1.608 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Slagnøgle 1/2" 300Nm SSW 18 LTX 300 BL solo
-36%1.836,25 kr
Før 2.873,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slagnøgle 1/2" 300Nm SSW 18 LTX 300 BL solo billede

Produktinformation

Denne moderne akku-slagnøgle er skabt til at imødekomme behovene hos både professionelle og gør-det-selv entusiaster, der kræver høj ydeevne og pålidelighed i deres værktøjssæt. Med dens imponerende maksimale drejningsmoment på 300 Nm udmærker dette værkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Slagnøgler
EAN: 4007430331892
Varenr.: 372924
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo SSW 18 LTX 300 BL - 602395890 Akku-slagnøgle
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.249 kr1.249 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.608 kr1.608 krKøb
3Globaltools.dk1.836,25 kr1.836,25 krKøb
4Homeshop DK2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev

PriceData har fulgt prisen på Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev i 114 dage. Laveste pris i perioden er 1.240 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 1.504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.274 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.249 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.250 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.249 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.250 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.252 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.253 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.254 kr5 kr (0%)
26. apr. 20261.249 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.250 kr17 kr (1%)
19. apr. 20261.267 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret