Gå til hovedindhold

Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

MetaboRedskaberEAN: 4007430331885
Pris fra 1.213 krtil 1.724 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 511 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.187 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1213 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.213 kr
Til butik
Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Metabo SSW 18 LTX 300 BL - Stødnøgle - ledningfri - 1/2" kvadratisk drev 12.7 mm - 300 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Artikel nr.: 602395840
EAN: 4007430331885
Varenr.: 994938450
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metabo SSW 18 LTX 300 Cordless Impact Driver
1.299 kr
Til butik
Metabo SSW 18 LTX 300 Cordless Impact Driver billede

Produktinformation

Batteridrevet slagnøgle leverer op til 480 N·m blødt moment og 2650 rpm med en børsteløs motor, 12-trins momentkontrol og 1/2" firkantdrev. Metabo SSW 18 LTX 300 BL er en 18 V batteridrevet slagnøgle med Automatic Power Shift (APS), aluminium gearhus og indbygget arbejdslys, leveret uden batteri og pakket i en metaBOX. 1/2" firkantdrev (12.7 mm) Maks. moment: 300 N·m (hård) / 480 N·m (blød) Hastighed: 0-2650 rpm Slagtal: 3750 bpm M18 spindelgevind Inkluderer bæltekrog Bygget til kontrolleret tilspændingskraft og bekvem batteridrevet håndtering i krævende værktøjsopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 602395840
EAN: 4007430331885
Varenr.: 2974629
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metabo SSW 18 LTX 300 BL - 602395840 Akku-slagnøgle
1.724 kr
Til butik
Metabo SSW 18 LTX 300 BL - 602395840 Akku-slagnøgle billede

Produktinformation

Metabo SSW 18 LTX 300 BL - 602395840 Akku-slagnøgleKompakt akku-slagnøgle med 1/2" udvendig firkant og 300 NmEnestående kulfri Metabo motor til hurtigt arbejde og højeste effektivitet ved ethvert slags arbejdeAutomatic Power Shift (APS) letter arbejdet med selvskærende skruer: Automatisk reduktion af drejningsmoment efter boring for at hindreat skruerne drejes over gevindArbejde med reduceret tilbageslag og et ekstremt højt drejningsmoment12 hastighedstrin/momenttrin giver mange anvendelsesmu...

Produktspecifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Metabo akku 18V
Vægt: 1g
Artikel nr.: 602395840
EAN: 4007430331885
Varenr.: 2050770

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.213 kr1.213 krKøb
2Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3Homeshop DK1.724 kr1.724 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet i 133 dage. Laveste pris i perioden er 1.167 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.202 kr.

Den nuværende pris på 1.213 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Metabo SSW 18 LTX 300 BL Slagnøgle 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.213 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.214 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.213 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.214 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.215 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.214 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.213 kr98 kr (7%)
8. maj 20261.311 kr117 kr (10%)
1. maj 20261.194 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.195 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret