Gå til hovedindhold

Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644524651
Pris fra 85 krtil 169,95 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 84,95 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Soap - Harvest Moon 490 ml
-47%85 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Soap - Harvest Moon 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Hand Soap - Harvest Moon er en perfekt håndsæbe til mænd med en skøn, frisk duft af kaktusblomst. Den er både effektiv og mild for hænderne, og så kommer den i et lækkert maskulint design. Håndsæben er naturligvis rengørende, men fungerer også plej...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 5707644524651
Varenr.: 75976
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Hand soap Harvest moon 490 ml
89 kr
Til butik
Meraki Hand soap Harvest moon 490 ml billede

Produktinformation

Meraki - Håndsæbe, Harvest moon 490 ml. Denne fantastiske håndsæbe er skånsom, da den ikke udtørrer huden, og den er endda velegnet til alle hudtyper. Sæben renser effektivt dine hænder, og da den indeholder aloe vera, er du sikret, at dine hænder får en dejlig blødhed, som gør brugen af håndcreme irrelevant.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 309770103
EAN: 5707644524651
Varenr.: 3158998
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Håndsæbe, Harvest Moon
-41%99,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Håndsæbe, Harvest Moon billede

Produktinformation

Mild og effektiv håndsæbe med en skøn, frisk duft af kaktusblomst. Håndsæben er naturligvis rengørende men fungerer også plejende på huden, blandt andet på grund af indholdet af aloe vera derfor behøver du ikke nødvendigvis bruge håndcreme efter håndvask...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644524651
Varenr.: MK309770103
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Håndsæbe, Harvest moon 490 ml
-31%104 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft
-18%118 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap, Harvest Moon 490 Ml
119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Håndsæbe, Harvest moon 490 ml (309770103)
121 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Hand Soap Harvest Moon 490 ml
125 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap Harvest Moon 490 ml
-20%136 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap - Harvest Moon - 490 ml
159,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Hand Soap For Men 490 ml
169 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Meraki Men Håndsæbe (490 ml)
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk85 kr85 krKøb
2Proshop DK89 kr128 krKøb
3Rikki Tikki Shop99,95 kr99,95 krKøb
4Bolig & Haven104 kr104 krKøb
5Likehome.dk118 kr118 krKøb
6Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør119 kr119 krKøb
7Teknikproffset DK121 kr170 krKøb
8Beautycos DK125 kr154 krKøb
9Cocopanda DK136 kr136 krKøb
10Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb
11NordicFeel DK169 kr169 krKøb
12Made4men Danmark169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft

PriceData har fulgt prisen på Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft i 174 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Meraki Håndsæbe Men Harvest Moon 490 ml - Økologisk COSMOS, Rosmarin Duft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202685 kr4 kr (4%)
30. maj 202689 kr4 kr (5%)
24. apr. 202685 kr14,95 kr (15%)
23. apr. 202699,95 kr14,95 kr (18%)
20. apr. 202685 kr
17. apr. 202685,57 kr1,25 kr (1%)
14. apr. 202686,82 kr
13. apr. 202687,77 kr
10. apr. 202688,07 kr11,88 kr (12%)
9. apr. 202699,95 kr10,63 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret