Gå til hovedindhold

Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644528048
Pris fra 96,95 krtil 179 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 82,05 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 1. maj

Sammenlign priser på Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96.95 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Håndsæbe Northern dawn, 490 ml.
96,95 kr
Til butik
Meraki Håndsæbe Northern dawn, 490 ml. billede

Produktinformation

Lad håndsæben blive et dekorativt element til indretningen på badeværelset, i køkkenet eller bryggerset. Med Merakis økologisk certificeret håndsæbe, Northern dawn, får du en plejende og fugtende sæbe til hænderne, som indeholder ekstrakt fra gulerod og p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Gaver til hende
EAN: 5707644528048
Varenr.: 24768
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Soap - Northern Dawn 490 ml
-39%97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Soap - Northern Dawn 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Hand Soap Northern Dawn er en certificeret økologisk, flydende håndsæbe med den populære Northern Dawn duft. Den er velegnet til alle hudtyper og kan bruges dagligt til blid og effektiv vask af hænderne. Denne håndsæbe er beriget med økologisk gule...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644528048
Varenr.: 86141
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Håndsæbe, Northern dawn 490 ml
-27%109 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Håndsæbe, Northern dawn 490 ml billede

Produktinformation

Lad håndsæben blive et dekorativt element Til indretningen på badeværelset, i køkkenet eller bryggerset. Med Merakis økologisk certificeret håndsæbe, Northern dawn, får du en plejende og fugtende sæbe til hænderne, som indeholder ekstrakt fra gulerod og p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644528048
Varenr.: 42006088483068
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Northern dawn håndsæbe 490 ml
109 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Hand Soap Northern Dawn 490 ml
109,6 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Northern dawn
-30%119 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap, Northern Dawn, Brun
119 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Håndsæbe, Northern Dawn, 500 ml.
-24%129 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap Northern Dawn 490 ml
-20%137 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm
144 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Håndsæbe "Northern dawn" - Meraki - ECO - 490 ml
149 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap - Northern Dawn - 490 ml
159,95 kr
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - Øko Håndsæbe Northern Dawn
169 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Northern Dawn Hand Soap 490 ml
169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Northern Dawn Hand Soap 490 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk96,95 kr96,95 krKøb
2NiceHair.dk97 kr97 krKøb
3Bolig & Haven109 kr109 krKøb
4Kitcho109 kr109 krKøb
5Beautycos DK109,6 kr138,6 krKøb
6KitchenTime DK119 kr168 krKøb
7Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør119 kr119 krKøb
8Rikki Tikki Shop129 kr129 krKøb
9Cocopanda DK137 kr137 krKøb
10Likehome.dk144 kr144 krKøb
11Mostersskur.dk149 kr149 krKøb
12Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb
13Pindhus.dk169 kr169 krKøb
14NordicFeel DK169 kr169 krKøb
15Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm

PriceData har fulgt prisen på Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm i 139 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 97,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 96,95 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Håndsæbe Meraki Northern Dawn - COSMOS/Ecocert-certificeret økologisk sæbe, sort, Ø7×19 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202696,95 kr1,95 kr (2%)
13. maj 202695 kr3 kr (3%)
9. maj 202692 kr4,95 kr (5%)
8. maj 202696,95 kr4,95 kr (5%)
7. maj 202692 kr3 kr (3%)
4. maj 202695 kr6 kr (7%)
1. maj 202689 kr6 kr (6%)
28. apr. 202695 kr1,95 kr (2%)
17. apr. 202696,95 kr
16. apr. 202696 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret