Gå til hovedindhold

Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644833937
Pris fra 98 krtil 179 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Soap - Anti-Odour 490 ml
-39%98 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Soap - Anti-Odour 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Hand Soap - Anti-Odour er en super effektiv håndsæbe, der er specielt udviklet til at **fjerne uønskede lugte fra mad** som løg, hvidløg og skaldyr. Sæben er derfor perfekt at have stående i køkkenet, så du altid kan vaske dine hænder direkte efter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 5707644833937
Varenr.: 103173
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Anti-odour håndsæbe 490 ml
109 kr
Til butik
Anti-odour håndsæbe 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Anti-odour håndsæbe er udviklet til dig, der vil slippe af med genstridige køkkenlugte på fingrene efter madlavning. Uanset om du har arbejdet med løg, hvidløg eller skaldyr, neutraliserer sæben effektivt de stærke lugte takket være en let blomster...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Opvask og rengøring
EAN: 5707644833937
Varenr.: 5596
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Hand soap - Anti-odour
112 kr
Til butik
Meraki Hand soap - Anti-odour billede

Produktinformation

Meraki - Hand soap - Anti-odour 490 ml. Formlen, som også indeholder ekstrakter fra persille og gulerod, efterlader dine hænder rene, bløde og velplejede. Velegnet til daglig brug og til alle hudtyper.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 309773114
EAN: 5707644833937
Varenr.: 3141648
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Anti-odour
-30%119 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap, Anti-odour, Grøn
119 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Hand soap, Anti-odour
-25%128 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap Anti-Odour 490 ml
-20%132 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt
144 kr
Til butik
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
MERAKI - Håndsæbe, Anti-Odour
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Håndsæbe - 490 ml - Anti-Odour
159,95 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Hand soap, Anti-odour, 490ml.
159,95 kr
Til butik
Gå til Jatak.com
TrustScore 0 ud af 50,0
Hand Soap - Anti-odour
159,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Håndsæbe - Anti-lugt (309773114)
164 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Hand Soap Green - 490 ml
169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Anti-Odour Hand Soap 490 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk98 kr98 krKøb
2Kitcho109 kr109 krKøb
3Proshop DK112 kr151 krKøb
4KitchenTime DK119 kr168 krKøb
5Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør119 kr119 krKøb
6Rikki Tikki Shop128 kr128 krKøb
7Cocopanda DK132 kr132 krKøb
8Likehome.dk144 kr144 krKøb
9Nemmegaver.dk159 kr159 krKøb
10Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb
11Ren-velvaereshop.dk159,95 kr159,95 krKøb
12Jatak.com159,95 kr159,95 krKøb
13Teknikproffset DK164 kr223 krKøb
14NordicFeel DK169 kr169 krKøb
15Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt

PriceData har fulgt prisen på Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt i 166 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Håndsæbe Meraki Anti-odour 490 ml - neutraliserende sæbe mod løg, hvidløg & skaldyrslugt med persille & gulerodsekstrakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202698 kr
11. maj 202697,15 kr1,15 kr (1%)
28. apr. 202696 kr1,15 kr (1%)
24. apr. 202697,15 kr11,85 kr (11%)
21. apr. 2026109 kr10 kr (8%)
20. apr. 2026119 kr23 kr (24%)
10. apr. 202696 kr13 kr (12%)
9. apr. 2026109 kr13 kr (14%)
5. apr. 202696 kr13 kr (12%)
4. apr. 2026109 kr13 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret