Gå til hovedindhold

Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave

MegathermSanitetEAN: 5710676127998
Pris fra 27 krtil 39,74 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12,74 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Afløbsrør Forkromet Med Krave 32x250
27 kr
Til butik
Afløbsrør Forkromet Med Krave 32x250 billede

Produktinformation

Forkromet rør med krave. Ø32 mm. Længde: 250 mm.

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 3
EAN: 5710676127998
Varenr.: 1596017
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forkromet Rør Med Krave 32 X 250 Mm
35,63 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave
37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forkromet rør med krave 32 x 250 mm
37,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FORKROMET RØR MED KRAVE 32 X 250 MM
39,74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk27 kr27 krKøb
2Billigelogvvs.dk35,63 kr35,63 krKøb
3Proshop DK37 kr76 krKøb
4MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN39,74 kr39,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave

PriceData har fulgt prisen på Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave i 162 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 33,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Megatherm Afløbsrør forkromet 32 x 250 mm med krave de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202627 kr6 kr (18%)
23. dec. 202533 kr
22. dec. 202533,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret