Gå til hovedindhold

ADO Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel

ADOSanitetEAN: 8019952007359
Pris fra 84,84 krtil 93 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8,16 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84.84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" x 220 x 250 mm Afgangsrør vinkel
84,84 kr
Til butik
1.1/4" x 220 x 250 mm Afgangsrør vinkel billede

Produktinformation

1.1/4" x 220 x 250 mm Afgangsrør vinkel

Produktspecifikationer

EAN: 8019952007359
Varenr.: 15842776056143
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel
89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel
91,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primeo afløbsrør - 32x220x250mm forkromet vinkel
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN84,84 kr84,84 krKøb
2Elvvs.dk89 kr89 krKøb
3vvsfittings.dk91,25 kr91,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel

PriceData har fulgt prisen på Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel i 175 dage. Laveste pris i perioden er 84,84 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 96,59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 84,84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Primeo afløbsrør 32 x 220 x 250 mm, forkromet vinkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202684,84 kr4,16 kr (5%)
12. maj 202689 kr2,25 kr (2%)
29. apr. 202691,25 kr2,25 kr (3%)
24. apr. 202689 kr7,59 kr (8%)
23. apr. 202696,59 kr7,59 kr (9%)
17. apr. 202689 kr2,25 kr (2%)
15. apr. 202691,25 kr2,25 kr (3%)
26. mar. 202689 kr2,25 kr (2%)
25. mar. 202691,25 kr2,25 kr (3%)
24. mar. 202689 kr2,25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret