Gå til hovedindhold

Marine Business MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030

Marine BusinessSejlads og raftingEAN: 8435436606106
Pris fra 785 krtil 909 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 686 kr 16. apr.

Sammenlign priser på MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 785 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mb sailor soul bestiksæt rustfrit stål 24 dele
785 kr
Til butik
Mb sailor soul bestiksæt rustfrit stål 24 dele billede

Produktinformation

24-delt bestiksæt i rustfrit stål

Produktspecifikationer

Kategori: Bestik
Artikel nr.: 18519030
EAN: 8435436606106
Varenr.: 113909
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele
-10%820 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele billede

Produktinformation

Maritimt bestiksæt til seks kuverter Marine Business Sailor Soul bestiksæt er et 24-dels sæt i rustfrit stål med nautisk design til brug ombord på båden, i sommerhuset eller på terrassen. Det maritime navy-stribede mønster på skafterne matcher Sailor Soul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: servietter & opbavaring
EAN: 8435436606106
Varenr.: 53935989162313
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030
909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK785 kr785 krKøb
2RenBåd.dk820 kr820 krKøb
3Anyparts909 kr909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030

PriceData har fulgt prisen på MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 686 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 801 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 780 kr.

Den nuværende pris på 785 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for MB Sailor Soul bestiksæt RF stål 24 dele - 18519030 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026785 kr42 kr (6%)
30. maj 2026743 kr26 kr (3%)
25. maj 2026769 kr
12. maj 2026768,24 kr21,76 kr (3%)
11. maj 2026790 kr21,76 kr (3%)
8. maj 2026768,24 kr21,76 kr (3%)
7. maj 2026790 kr1 kr (0%)
3. maj 2026791 kr1 kr (0%)
2. maj 2026790 kr1 kr (0%)
1. maj 2026791 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret