Gå til hovedindhold

Marine Business MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002

Marine BusinessSejlads og raftingEAN: 8435436610646
Pris fra 349 krtil 469 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 346,15 kr 16. apr.

Sammenlign priser på MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk
-26%349 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk billede

Produktinformation

Marine Business køkkenudstyr er lavet af 100% melamin, meget modstandsdygtigt og tåler opvaskemaskine.

Produktspecifikationer

Kategori: Tallerkener & fade
EAN: 8435436610646
Varenr.: 53935724167497
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MB Living djup tallrik Ø16, 6 st
440 kr
Til butik
MB Living djup tallrik Ø16, 6 st billede

Produktinformation

Marine Business køkkenudstyr er lavet af 100% melamin, meget modstandsdygtigt og tåler opvaskemaskine.213840 - MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stkAntal: 6 stkMateriale: 100% melaminTemperatur: -20 til +120 °Vægt: 160 gØ: 16.00 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Dybe tallerkener
Artikel nr.: 18518002
EAN: 8435436610646
Varenr.: 213840
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk349 kr349 krKøb
2Watski DK440 kr440 krKøb
3Anyparts469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002

PriceData har fulgt prisen på MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 346,15 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 440 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for MB Living suppe tallerken Ø16, 6 stk - 18518002 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026349 kr49 kr (12%)
28. maj 2026398 kr37 kr (9%)
27. maj 2026435 kr37 kr (9%)
26. maj 2026398 kr37 kr (9%)
22. maj 2026435 kr37,68 kr (9%)
12. maj 2026397,32 kr42,68 kr (10%)
11. maj 2026440 kr42,68 kr (11%)
8. maj 2026397,32 kr42,68 kr (10%)
6. maj 2026440 kr2,95 kr (1%)
5. maj 2026437,05 kr26,49 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret