Gå til hovedindhold

Marine Business MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003

Marine BusinessSejlads og raftingEAN: 8435436610653
Pris fra 342 krtil 459 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339,25 kr 16. apr.

Sammenlign priser på MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk
-25%342 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk billede

Produktinformation

Marine Business køkkenudstyr er lavet af 100% melamin, meget modstandsdygtigt og tåler opvaskemaskine.

Produktspecifikationer

Kategori: Tallerkener & fade
EAN: 8435436610653
Varenr.: 53935724986697
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MB Living assiett Ø20, 6 st
434 kr
Til butik
MB Living assiett Ø20, 6 st billede

Produktinformation

Marine Business køkkenudstyr er lavet af 100% melamin, meget modstandsdygtigt og tåler opvaskemaskine.213841 - MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stkAntal: 6 stkMateriale: 100% melaminTemperatur: -20 til +120 °Vægt: 140 gØ: 20.00 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Desserttallerkener
Artikel nr.: 18518003
EAN: 8435436610653
Varenr.: 213841
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk342 kr342 krKøb
2Watski DK434 kr434 krKøb
3Anyparts459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003

PriceData har fulgt prisen på MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 339,25 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 460 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 424 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for MB Living dessert tallerken Ø20, 6 stk - 18518003 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026342 kr48 kr (12%)
28. maj 2026390 kr39 kr (9%)
27. maj 2026429 kr39 kr (10%)
25. maj 2026390 kr39 kr (9%)
22. maj 2026429 kr39,6 kr (10%)
12. maj 2026389,4 kr69,6 kr (15%)
11. maj 2026459 kr69,6 kr (18%)
8. maj 2026389,4 kr69,6 kr (15%)
6. maj 2026459 kr30,66 kr (7%)
5. maj 2026428,34 kr25,96 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret