Gå til hovedindhold

MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning

MascotSanitetEAN: 5711074546176
Pris fra 1.283 krtil 1.623,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 340,75 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.019 kr 3. apr.

Sammenlign priser på MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1283 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mascot Advanced Buks med hængelomme Str.82C51. Sort
1.283 kr
Til butik
Mascot Advanced Buks med hængelomme Str.82C51. Sort billede

Produktinformation

Stretchstoffet er elastisk i alle retninger, hvilket giver en unik bevægelsesfrihed, hvor intet strammer eller generer. Det multifunktionelle stretchstof kombinerer en lav vægt med en meget høj slidstyrke, samtidig med det er vandafvisende. Velindrettede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 5711074546176
Varenr.: 1565048
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Advanced Buks med hængelomme Str.82C51. Sort
1.351,25 kr
Til butik
Mascot Advanced Buks med hængelomme Str.82C51. Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Bukser med hængelommer
Farve: nylon/elastan
EAN: 5711074546176
Varenr.: 507206221
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Buks advanced stretch sort 82c51
1.428,75 kr
Til butik
Buks advanced stretch sort 82c51 billede

Produktinformation

Har en vandafvisende finish. Fire-vejs strækstof med lav vægt og høj slidstyrke. Stoffet mærkes nærmest ikke mod huden, da lommerneer integrerede i designet. Tonålssømme på ben og i skridt. Lav talje. Bukseben er ergonomisk formede. Bæltestropper. Gylp me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: sort
EAN: 5711074546176
Varenr.: 1497319109
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning
1.623,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.283 kr1.283 krKøb
2vvsfittings.dk1.351,25 kr1.351,25 krKøb
3MaintainIt1.428,75 kr1.428,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.623,75 kr1.623,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning

PriceData har fulgt prisen på MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.019 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.351,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.249 kr.

Den nuværende pris på 1.283 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for MascotAdvanced håndværkerbukser aftagelige hængelommer, Stretch, 17031-311-09 sort - 82C51 | Bukser | Arbejdstøj | Beklædning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.283 kr68,25 kr (5%)
28. maj 20261.351,25 kr68,25 kr (5%)
25. maj 20261.283 kr29 kr (2%)
24. maj 20261.312 kr28 kr (2%)
23. maj 20261.284 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.283 kr15 kr (1%)
20. maj 20261.268 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.269 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.268 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.269 kr27 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret