Gå til hovedindhold

MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002

MASCOTSkoEAN: 5715411113205
Pris fra 2.351 krtil 2.423,76 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 72,76 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.497,5 kr 30. maj

Sammenlign priser på MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2351 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sik.sko Customized F1680-704 sort/gul 36
2.351 kr
Til butik
Sik.sko Customized F1680-704 sort/gul 36 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Mascot Workwear fodtøj
Farve: 1
Artikel nr.: 10510350
EAN: 5715411113205
Varenr.: 24605218
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002
2.423,76 kr
Til butik
MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 billede

Produktinformation

MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko F1680-704-0977 Produktbeskrivelse: MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko F1680-704-0977 kombinerer funktionalitet med komfort og sikkerhed. Den vandafvisende og slidstærke overdel i tætvævet mikrofiber sikrer ho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Fodtøj
EAN: 5715411113205
Varenr.: 49126905610577

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.351 kr2.351 krKøb
2Sikkerhedsgiganten2.423,76 kr2.423,76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002

PriceData har fulgt prisen på MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 i 150 dage. Laveste pris i perioden er 1.497,5 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 2.423,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.103 kr.

Den nuværende pris på 2.351 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort/Gul / 0836 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.351 kr853,5 kr (57%)
30. maj 20261.497,5 kr853,5 kr (36%)
29. maj 20262.351 kr853,5 kr (57%)
20. maj 20261.497,5 kr853,5 kr (36%)
19. maj 20262.351 kr853,5 kr (57%)
13. maj 20261.497,5 kr853,5 kr (36%)
12. maj 20262.351 kr254 kr (12%)
11. maj 20262.097 kr599,5 kr (40%)
3. maj 20261.497,5 kr599,5 kr (29%)
25. apr. 20262.097 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret