Gå til hovedindhold

MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002

MASCOTSkoEAN: 5715411112970
Pris fra 2.050 krtil 2.423,76 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 373,76 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.002,01 kr 9. maj

Sammenlign priser på MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2050 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® FOOTWEAR CUSTOMIZED F1680-704 Sikkerhedssko S3S med BOA® Fit System S3S - BOA® Fit System sort 1041
2.050 kr
Til butik
MASCOT® FOOTWEAR CUSTOMIZED F1680-704 Sikkerhedssko S3S med BOA® Fit System S3S - BOA® Fit System sort 1041 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Mascot Workwear fodtøj
Farve: 1
Artikel nr.: 5715411112970
EAN: 5715411112970
Varenr.: 25183907
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikkerhedssko boa sort 1041
2.116,25 kr
Til butik
Sikkerhedssko boa sort 1041 billede

Produktinformation

MASCOT® FOOTWEAR CUSTOMIZED F1680-704 SikkerhedsskoS3S - BOA® Fit System• Vandafvisende og slidstærk overdel i tætvævetmikrofiber.• BOA® Fit System på siden af skoen for nem og hurtigjustering.• Opnå en højere energireturnering end i en tra

Produktspecifikationer

Kategori: sikkerhedssko
Farve: sort
EAN: 5715411112970
Varenr.: 1497419346
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002
2.423,76 kr
Til butik
MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 billede

Produktinformation

MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko F1680-704-0977 Produktbeskrivelse: MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko F1680-704-0977 kombinerer funktionalitet med komfort og sikkerhed. Den vandafvisende og slidstærke overdel i tætvævet mikrofiber sikrer ho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Fodtøj
EAN: 5715411112970
Varenr.: 49126798328145

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.050 kr2.050 krKøb
2MaintainIt2.116,25 kr2.116,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten2.423,76 kr2.423,76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002

PriceData har fulgt prisen på MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.982 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.423,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.142 kr.

Den nuværende pris på 2.050 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for MASCOT FOOTWEAR CUSTOMIZED Sikkerhedssko S3S m. Boa F1680 - Sort / 1041 | Fodtøj | DISCOUNT | EN IEC 61340-4-3: 2002 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20262.050 kr373,76 kr (15%)
19. maj 20262.423,76 kr260,01 kr (12%)
16. maj 20262.163,75 kr161,74 kr (8%)
9. maj 20262.002,01 kr27,99 kr (1%)
7. mar. 20262.030 kr17 kr (1%)
4. mar. 20262.013 kr17 kr (1%)
3. mar. 20262.030 kr17 kr (1%)
1. mar. 20262.013 kr410,76 kr (17%)
28. feb. 20262.423,76 kr307,51 kr (15%)
22. feb. 20262.116,25 kr103,25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret