Gå til hovedindhold

Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås

MASCOTSikkerhedstøjGenanvendt polyesterArbejde og industriEAN: 5715411004190

Mascot Fleece Hættetrøje 22603-681 med tætsiddende hætte og lynlås. Moderne pasform med maksimal bevægelsesfrihed og høj andel genanvendt polyester. Læs mere

Pris fra 651 krtil 811,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160,25 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 618 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 651 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlås model 22603-681, farve sort 2XL
651 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HÆTTETRØJE SORT 2XL
651,85 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hættetrøje sort 2xl
691,25 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mascot Fleece hættetrøje med lynlås (Sort, 2XL)
811,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås
811,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK651 kr690 krKøb
2EL-GROSSISTEN651,85 kr651,85 krKøb
3MaintainIt691,25 kr691,25 krKøb
4Specialbutikken811,25 kr811,25 krKøb
5Sikkerhedsgiganten811,25 kr811,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Mascot Fleece Hættetrøje med Lynlås

MASCOT

Mascot Fleece Hættetrøje 22603-681 med tætsiddende hætte og lynlås. Moderne pasform med maksimal bevægelsesfrihed og høj andel genanvendt polyester.

• fleece
• hættetrøje
• arbejdstøj
• mascot trøje
• fleece hoodie
• arbejdsjakke
• microfleece
• Arbejde og industri
• Genanvendt polyester

Beskrivelse

Mascot Fleece Hættetrøje med Lynlås er designet til arbejdsmiljøer, hvor komfort og funktionalitet er i højsæde. Denne hættetrøje fra Mascot Customized-serien tilbyder høj komfort og god pasform, der sikrer maksimal bevægelsesfrihed gennem arbejdsdagen. Den tætsiddende hætte følger med hovedets bevægelser og giver optimal beskyttelse. Hættetrøjen har moderne pasform med lukning med lynlås for nem på- og aftagning. Forlommerne er udstyret med lynlås for sikker opbevaring af mindre genstande, mens inderlommerne giver ekstra opbevaringsmuligheder. Elastikbånd ved håndled og i nedre kant sikrer en god pasform og holder kulden ude. Fremstillet med høj andel af genanvendt polyester, hvilket gør den til et miljøbevidst valg til arbejdspladsen.

Specifikationer

farve:Sort
finish:Elastikbånd ved håndled og nedre kant
hætte:Tætsiddende
lommer:Forlommer med lynlås og inderlommer
lukning:Lynlås
pasform:Moderne pasform
materiale:100% polyester
varenummer:22603-681-09
modelnummer:22603-681
bæredygtighed:Høj andel genanvendt polyester

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er hættetrøjen velegnet til udendørs arbejde?

Ja, fleece hættetrøjen er ideel til udendørs arbejde med god isolering og vejrbeskyttelse fra hætten.

Kan lommerne rumme mobiltelefon og værktøj?

Ja, forlommerne med lynlås kan sikkert opbevare mobiltelefon, mens inderlommerne giver plads til mindre værktøj.

Er materialet miljøvenligt?

Ja, hættetrøjen indeholder høj andel genanvendt polyester, hvilket gør den til et bæredygtigt valg.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås

PriceData har fulgt prisen på Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås i 153 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 651 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 602 kr.

Den nuværende pris på 651 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026651 kr14 kr (2%)
13. apr. 2026637 kr19 kr (3%)
11. apr. 2026618 kr9 kr (1%)
3. apr. 2026627 kr9 kr (1%)
20. mar. 2026618 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026617 kr23 kr (4%)
12. feb. 2026594 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026593 kr3 kr (1%)
28. jan. 2026590 kr7 kr (1%)
22. jan. 2026597 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret