Gå til hovedindhold

Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås

MascotSikkerhedstøjEAN: 5715411004107
Pris fra 677 krtil 811,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 134,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 646 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 677 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlås model 22603-681, farve mørk marine 2XL
677 kr
Til butik
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlås model 22603-681, farve mørk marine 2XL billede

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsjakker
Farve: 1
Artikel nr.: 10444699
EAN: 5715411004107
Varenr.: 24405318
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HÆTTETRØJE MØRK MARINE 2XL
678,18 kr
Til butik
HÆTTETRØJE MØRK MARINE 2XL billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlås Høj komfort og god pasform sikrer dig maksimal bevægelsesfrihed. Tætsiddende hætte, som følger med hovedets bevægelser. Høj andel af genanvendt polyester i hovedmaterialet Moderne pasform. Lukning med lynlås...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sensorer
EAN: 5715411004107
Varenr.: 15842345943375
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hættetrøje mørk marine 2xl
720 kr
Til butik
Hættetrøje mørk marine 2xl billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlåsHøj komfort og god pasform sikrer dig maksimal bevægelsesfrihed.Tætsiddende hætte, som følger med hovedets bevægelser.Høj andel af genanvendt polyester i hovedmaterialetModerne pasform. Lukning med lynlås. Hæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: pullover
Farve: andet
EAN: 5715411004107
Varenr.: 1497412278
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mascot Fleece hættetrøje med lynlås (Mørk Marine, 2XL)
811,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås
811,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK677 kr716 krKøb
2EL-GROSSISTEN678,18 kr678,18 krKøb
3MaintainIt720 kr720 krKøb
4Specialbutikken811,25 kr811,25 krKøb
5Sikkerhedsgiganten811,25 kr811,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås

PriceData har fulgt prisen på Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås i 153 dage. Laveste pris i perioden er 590 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 638 kr.

Den nuværende pris på 677 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - mørk marine / 2XL | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026677 kr15 kr (2%)
10. apr. 2026662 kr10 kr (2%)
28. mar. 2026652 kr6 kr (1%)
22. mar. 2026646 kr17,4 kr (3%)
21. mar. 2026663,4 kr17,4 kr (3%)
2. mar. 2026646 kr29 kr (5%)
28. jan. 2026617 kr20 kr (3%)
22. jan. 2026597 kr20 kr (3%)
20. jan. 2026617 kr27 kr (5%)
19. jan. 2026590 kr27 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret