Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723312109
Pris fra 102 krtil 295 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 31210, Slangestik, Rustfrit stål
102 kr
Til butik
Geberit 31210, Slangestik, Rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 31210
EAN: 4024723312109
Varenr.: 3391997
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee rustfri 28x18x28 mm
102 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 x 18 x 28mm tee Mapress RF
102,49 kr
Til butik
28 x 18 x 28mm tee Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723312109
Varenr.: 15843069493583
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke reduceret 28 x 18 x 28 mm
103 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 28 - 18 - 28 mm
103 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee rustfri 28-18-28mm mapress
112,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 28 x 18 x 28 mm
115 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm
139 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 28 - 18 - 28 mm
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
2Proshop DK102 kr141 krKøb
3EL-GROSSISTEN102,49 kr102,49 krKøb
4LavprisVVS103 kr103 krKøb
5Elvvs.dk103 kr103 krKøb
6MaintainIt112,5 kr112,5 krKøb
7BilligVVS DK115 kr115 krKøb
8CompletVVS139 kr139 krKøb
9vvsfittings.dk295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026102 kr
1. jun. 2026102,49 kr
29. maj 2026102 kr
7. maj 2026102,49 kr
6. maj 2026103 kr
23. apr. 2026102,49 kr9,49 kr (10%)
22. apr. 202693 kr9,49 kr (9%)
21. mar. 2026102,49 kr
20. mar. 2026103 kr
17. mar. 2026102,49 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret