Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723312093
Pris fra 102 krtil 295 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 31209, Slangestik, Rustfrit stål
102 kr
Til butik
Geberit 31209, Slangestik, Rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 31209
EAN: 4024723312093
Varenr.: 3391996
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee rustfri 28x15x28 mm
102 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke reduceret 28 x 15 x 28 mm
102 kr
Til butik
Mapress T-stykke reduceret 28 x 15 x 28 mm billede

Produktinformation

Geberit Mapress rustfrie fittings til sanitære anlæg, gasanlæg, varmeanlæg, køl eller vandforsyning. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:28 x 15 x 28 mm- Type: T-stykke red...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 28 x 15 x 28 mm
EAN: 4024723312093
Varenr.: 034330324
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 x 15 x 28mm tee Mapress RF
102,49 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 28 - 15 - 28 mm
103 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee rustfri 28-15-28mm mapress
112,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 28 x 15 x 28 mm
115 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm
139 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 28 - 15 - 28 mm
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
2Proshop DK102 kr141 krKøb
3LavprisVVS102 kr102 krKøb
4EL-GROSSISTEN102,49 kr102,49 krKøb
5Elvvs.dk103 kr103 krKøb
6MaintainIt112,5 kr112,5 krKøb
7BilligVVS DK115 kr115 krKøb
8CompletVVS139 kr139 krKøb
9vvsfittings.dk295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 15 x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026102 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026101 kr1 kr (1%)
30. maj 2026102 kr1 kr (1%)
29. maj 2026101 kr1,49 kr (1%)
7. maj 2026102,49 kr
6. maj 2026103 kr
21. mar. 2026102,49 kr
20. mar. 2026103 kr
17. mar. 2026102,49 kr
16. mar. 2026103 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret