Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723301059
Pris fra 83,83 krtil 139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 55,17 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.83 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28mm bøjning 90° muf/muf Mapress RF
83,83 kr
Til butik
28mm bøjning 90° muf/muf Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723301059
Varenr.: 15842859254095
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 30105, 90°, 57 mm, 34 mm
88 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning rustfri 90° 28 mm med muffe
88 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 28 mm. 90 ° muffe-muffe
88 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøj 90Gr Rf 28Mm M/M Mapress
89,14 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøj 90gr rf 28mm m/m mapress
92,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning t/brugsvand 28 mm - 90 grader
135 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN83,83 kr83,83 krKøb
2CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
3Proshop DK88 kr127 krKøb
4Elvvs.dk88 kr88 krKøb
5Billigelogvvs.dk89,14 kr89,14 krKøb
6MaintainIt92,5 kr92,5 krKøb
7BilligVVS DK135 kr135 krKøb
8CompletVVS139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader i 175 dage. Laveste pris i perioden er 83,83 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 90,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 83,83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning til brugsvand 28 mm - 90 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202683,83 kr3,17 kr (4%)
12. maj 202687 kr1 kr (1%)
9. maj 202688 kr4,17 kr (5%)
7. maj 202683,83 kr3,17 kr (4%)
6. maj 202687 kr3,17 kr (4%)
21. mar. 202683,83 kr3,17 kr (4%)
20. mar. 202687 kr3,17 kr (4%)
17. mar. 202683,83 kr3,17 kr (4%)
16. mar. 202687 kr3,17 kr (4%)
4. mar. 202683,83 kr1,17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret