Gå til hovedindhold

Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit

GeberitSanitetEAN: 4024723338062
Pris fra 157 krtil 209 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress vinkel rf 28x1 muffe/muffe
157 kr
Til butik
Geberit Mapress vinkel rf 28x1 muffe/muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 33806
EAN: 4024723338062
Varenr.: 3392095
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28mm x 1" Vinkel RF muf/muf Mapress RF
157,01 kr
Til butik
28mm x 1" Vinkel RF muf/muf Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723338062
Varenr.: 15843061596495
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress vinkel rustfri 28x1 muffe/muffe
158 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit
160 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Overg.bøjn. 28mmx1 rustfri 90gr
160 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 90° bøjning med indvendigt gevind 28 mm x 1"
161 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vinkel Rf 28-1 M/M Maperss
166,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vinkel rf 28-1 m/m maperss
171,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri vinkel t/brugsvand28 mm x 1"
189 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri vinkel til brugsvand28 mm x 1"
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb
2EL-GROSSISTEN157,01 kr157,01 krKøb
3Proshop DK158 kr197 krKøb
4WATTOO.DK160 kr160 krKøb
5Elvvs.dk160 kr160 krKøb
6LavprisVVS161 kr161 krKøb
7Billigelogvvs.dk166,99 kr166,99 krKøb
8MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb
9BilligVVS DK189 kr189 krKøb
10CompletVVS209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit

PriceData har fulgt prisen på Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit i 153 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Mapress Rustfrit, 28 mm x ??1" overgangsvinkel 90, presmuffe/muffe (Rp) - Geberit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026157 kr
7. maj 2026157,01 kr1,99 kr (1%)
6. maj 2026159 kr1,99 kr (1%)
19. apr. 2026157,01 kr5,01 kr (3%)
18. apr. 2026152 kr5,01 kr (3%)
17. apr. 2026157,01 kr5,01 kr (3%)
10. apr. 2026152 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026150 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026151 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026153 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret