Gå til hovedindhold

Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui

MakitaRedskaberEAN: 0088381433549
Pris fra 161 krtil 435 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 18. maj

Sammenlign priser på Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt 47 Dele
161 kr
Til butik
Makita Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt 47 Dele billede

Produktinformation

Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: B-36170
EAN: 0088381433549
Varenr.: 992915654
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui
164 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita B-36170 47pcs
164 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skraldeskruetrækker sæt - Makita 47 dele i etui
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skraldeskruetrækker sæt - Makita 47 dele i etui
209 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Bitssæt 47 Dele - B-36170
210 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt 47 Dele
219 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Makita bitssæt med skruetrækker i æske, 47 dele
329 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Makita bitssæt med skruetrækker i æske, 47 dele
329 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita bitssæt med skruetrækker i æske, 47 dele
329 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Makita bitsst, 47 dele, skraldeskruetrkker, bits, bitstoppe
357 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita bitssæt med skruetrækker i æske, 47 dele
419 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Makita bitssæt med skruetrækker i æske, 47 dele
435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK161 kr161 krKøb
2CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
3Proshop DK164 kr203 krKøb
4Boligcenter DK189 kr189 krKøb
5Vivas DK209 kr278 krKøb
6Homeshop DK210 kr210 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb
8Greenline329 kr329 krKøb
9LavprisEl329 kr329 krKøb
10LavprisVærktøj329 kr329 krKøb
11WATTOO.DK357 kr357 krKøb
12LavprisVVS419 kr419 krKøb
13BilligVVS DK435 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui

PriceData har fulgt prisen på Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui i 144 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 161 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Makita - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 47 stykker - i etui de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026161 kr8 kr (5%)
18. maj 2026153 kr8 kr (5%)
3. mar. 2026161 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026160 kr3 kr (2%)
11. jan. 2026157 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret