Gå til hovedindhold

Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele

WeraRedskaberEAN: 4013288121103
Pris fra 1.730 krtil 2.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 489 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1730 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Zyklop 8100 SA 2 Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt 42 Dele
1.730 kr
Til butik
Wera Zyklop 8100 SA 2 Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt 42 Dele billede

Produktinformation

Wera Zyklop 8100 SA 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 42 stykker

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05003533001
EAN: 4013288121103
Varenr.: 995937226
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele
1.771 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Topnøglesæt Wera - skraldenøgle og bits, 42 dele
2.199 kr
Til butik
Topnøglesæt Wera - skraldenøgle og bits, 42 dele billede

Produktinformation

Fordele ved topnøglesætDette komplette sæt fra Wera gør det let at klare montage, reparation og småprojekter i hjemmet eller værkstedet. Med 42 dele får du et alsidigt udvalg af toppe, bits og tilbehør samlet i en kompakt opbevaringskasse. Den medfølgende skraldenøgle og de ergonomiske håndtag giver et sikkert greb og effektiv kraftoverførsel, så arbejdet føles lettere.Til dig der vil have orden i værktøjetSættet leveres i en robust opbevaringskasse, som holder hver del på plads og gør det hurtigt at finde den rigtige nøgle. De markante farver i sort, krom og grøn giver et moderne udtryk og gør delene nemme at genkende på arbejdsbordet. Et praktisk valg til både gør‑det‑selv og professionelle, der ønsker et kompakt topnøglesæt til mange opgaver.Produkttype: TopnøglesætAntal dele: 42Farve: Sort, krom, grønHurtigudløser: JaErgonomiske håndtag: JaHåndtag inkluderet: SkraldenøgleOpbevaringskasse: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Nøgler
Vægt: 1.49g
EAN: 4013288121103
Varenr.: 1914031
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Topnøglesæt Wera - skraldenøgle og bits, 42 dele
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.730 kr1.730 krKøb
2Proshop DK1.771 kr1.771 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele

PriceData har fulgt prisen på Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.607 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.680 kr.

Den nuværende pris på 1.730 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/4"-tilslutning, metrisk, 42 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.730 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.732 kr2 kr (0%)
28. mar. 20261.730 kr73 kr (4%)
2. feb. 20261.657 kr10 kr (1%)
1. feb. 20261.667 kr4 kr (0%)
31. jan. 20261.663 kr4 kr (0%)
30. jan. 20261.667 kr4 kr (0%)
28. jan. 20261.663 kr4 kr (0%)
25. jan. 20261.667 kr2 kr (0%)
23. jan. 20261.669 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret