Gå til hovedindhold

BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5

BahcoRedskaberIndbygget bitmagasinProfessionelt håndværkEAN: 7314153017642

BAHCO 808050 skraldeskruetrækker med indbygget bitmagasin og 6 bits (PH1, PH2, PZ1, PZ2, SL4.5, SL5.5). Magnetisk bitsholder og to-komponent håndtag. Læs mere

Pris fra 193 krtil 372,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 179,5 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5
193 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bahco bitsskruetrkker med skralde, 125 mm
252 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco skraldeskruetrækker til bits - m. 6bits
252 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRALDESKRUETRÆKKER M/BITS
254,54 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco bitsskruetrækker - inkl. 6 bits
259 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skraldeskruetrækker Bahco skraldeskruetrækker m. bitsmagasin 808050
264 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skraldeskruetrækker M/Bits
270,69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skraldeskruetrækker m/bits
278,75 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco 808050 Bits-Skralde-Skruetrækker
310 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco Bits Skruetrækker m/skralde - incl. 6 bits
369 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco Skraldeskruetrækker med bitsmagasin 808050
372,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK193 kr232 krKøb
2WATTOO.DK252 kr252 krKøb
3LavprisVærktøj252 kr252 krKøb
4EL-GROSSISTEN254,54 kr254,54 krKøb
5LavprisVVS259 kr259 krKøb
6Elvvs.dk264 kr264 krKøb
7Billigelogvvs.dk270,69 kr270,69 krKøb
8MaintainIt278,75 kr278,75 krKøb
9Specialbutikken310 kr310 krKøb
10BilligVVS DK369 kr369 krKøb
11vvsfittings.dk372,5 kr372,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

BAHCO Skraldeskruetrækker 808050

Bahco

BAHCO 808050 skraldeskruetrækker med indbygget bitmagasin og 6 bits (PH1, PH2, PZ1, PZ2, SL4.5, SL5.5). Magnetisk bitsholder og to-komponent håndtag.

• skruetrækker
• bits skruetrækker
• bahco værktøj
• bitskruetrækker
• magnetisk skruetrækker
• håndværktøj
• Professionelt håndværk
• Indbygget bitmagasin

Beskrivelse

BAHCO 808050 er en professionel skraldeskruetrækker med smart indbygget bitmagasin i håndtaget. Skruetrækeren leveres med 6 forskellige bits: Phillips PH1 og PH2, Pozidriv PZ1 og PZ2, samt fladskrue SL4.5 og SL5.5. Det ergonomiske to-komponent håndtag med friktionsmateriale sikrer et godt greb. Magnetisk bitsholder holder bitsen sikkert på plads. Omskifter til højre-/venstreløb og neutral position. Rulleteret klinge for øget holdbarhed. Perfekt til professionelle håndværkere og hjemmegørere der kræver kvalitetsværktøj.

Specifikationer

vægt:230 g
klinge:Rulleteret
længde:255 mm
håndtag:To-komponent med friktionsmateriale
omskifter:Højre/venstre/neutral
bitmagasin:Indbygget i håndtag
bitsholder:Magnetisk
quick_release:Ja
bit_størrelse:1/4 tommer
bits_inkluderet:PH1, PH2, PZ1, PZ2, SL4.5, SL5.5
håndtag_farver:Sort, grå, rød

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke bits er inkluderet med skruetrækeren?

BAHCO 808050 leveres med 6 bits: Phillips PH1 og PH2, Pozidriv PZ1 og PZ2, samt fladskrue SL4.5 og SL5.5.

Hvordan fungerer bitmagasinet?

Bitmagasinet er indbygget i håndtaget og udløses ved tryk på quick release knappen. Det kan rumme alle 6 medfølgende bits.

Er skruetrækeren egnet til professionel brug?

Ja, med rulleteret klinge, ergonomisk håndtag og magnetisk bitsholder er den designet til professionelle håndværkere.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5

PriceData har fulgt prisen på BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for BAHCO Skraldeskruetrækker inkl bits ph1, ph2, pz1, pz2, sl4,5 og sl5,5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026193 kr2 kr (1%)
23. dec. 2025191 kr27 kr (12%)
22. dec. 2025218 kr1,51 kr (1%)
21. dec. 2025216,49 kr2,89 kr (1%)
20. dec. 2025213,6 kr22,6 kr (12%)
16. dec. 2025191 kr17 kr (10%)
14. dec. 2025174 kr1 kr (1%)
12. dec. 2025175 kr16 kr (8%)
10. dec. 2025191 kr22,6 kr (11%)
7. dec. 2025213,6 kr4,4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret