Gå til hovedindhold

Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke

DahleKontorforsyningEAN: 4007885905327
Pris fra 30 krtil 212,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 182,5 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,36 kr 19. maj

Sammenlign priser på Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magnet, Dahle, rund, 32 mm, ass., pakke a 10 stk
30 kr
Til butik
Magnet, Dahle, rund, 32 mm, ass., pakke a 10 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dahle
Kategori: Andet
Farve: 5
Artikel nr.: 95532-21393
EAN: 4007885905327
Varenr.: 1711647
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Magneter Dahle Ø32 mm ass. 10 stk.
77,44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magneter Dahle Ø32 ass.farver
78,76 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magneter Dahle 32mm rund mix 10 stk.
212,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
2Hertels Boresko77,44 kr77,44 krKøb
3RedOffice Konpap78,76 kr78,76 krKøb
4Nova Nordic A/S212,5 kr212,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke

PriceData har fulgt prisen på Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke i 169 dage. Laveste pris i perioden er 13,36 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 114% over normalprisen. Prisen er steget 122% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Magneter Dahle 32 mm rund ass. farver - 10 stk./pakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202630 kr5,05 kr (20%)
29. maj 202624,95 kr5,05 kr (17%)
23. maj 202630 kr1 kr (3%)
22. maj 202629 kr15,64 kr (117%)
19. maj 202613,36 kr
18. maj 202614,15 kr
14. maj 202613,36 kr
11. maj 202613,49 kr
10. maj 202613,85 kr
8. maj 202613,49 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret