Gå til hovedindhold

Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk.

DahleKontorforsyningEAN: 4007885945132
Pris fra 14,95 krtil 87,19 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 72,24 kr (83% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magneter Dahle 13mm rund gul - (10 stk.)
14,95 kr
Til butik
Magneter Dahle 13mm rund gul - (10 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dahle
Kategori: Andet
Farve: 1
Artikel nr.: 195513-04
EAN: 4007885945132
Varenr.: 1473696
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Magneter Dahle Ø13 mm gul 10 stk.
36,19 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magnet Dahle Ø13 mm rund gul
38,68 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magneter Dahle 13mm rund gul 10 stk.
87,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK14,95 kr53,95 krKøb
2Hertels Boresko36,19 kr36,19 krKøb
3RedOffice Konpap38,68 kr38,68 krKøb
4Nova Nordic A/S87,19 kr87,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk.

PriceData har fulgt prisen på Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk. i 85 dage. Den nuværende pris er 14,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Magnet Dahle, rund, 13 mm, gul, pakke a 10 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202614,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret