Gå til hovedindhold

Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk.

DahleKontorforsyningEAN: 4007885965130
Pris fra 17 krtil 87,19 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70,19 kr (81% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
17 kr
Til butik
Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Andet
Farve: 5
Artikel nr.: 95513-21524
EAN: 4007885965130
Varenr.: 1963019
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Magneter Dahle Ø13 mm blå 10 stk.
36,19 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magnet Dahle Ø13 mm rund blå
40,78 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magneter Dahle 13mm rund blå 10 stk.
87,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK17 kr56 krKøb
2Hertels Boresko36,19 kr36,19 krKøb
3RedOffice Konpap40,78 kr40,78 krKøb
4Nova Nordic A/S87,19 kr87,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk.

PriceData har fulgt prisen på Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk. i 157 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 39,21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 53% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Magnet Dahle, rund, 13 mm, blå, pakke a 10 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202617 kr19,19 kr (53%)
11. maj 202636,19 kr19,19 kr (113%)
6. maj 202617 kr19,19 kr (53%)
5. maj 202636,19 kr19,19 kr (113%)
30. apr. 202617 kr19,19 kr (53%)
19. apr. 202636,19 kr3,02 kr (8%)
18. apr. 202639,21 kr3,02 kr (8%)
17. apr. 202636,19 kr3,02 kr (8%)
16. apr. 202639,21 kr3,02 kr (8%)
9. feb. 202636,19 kr3,02 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret