Gå til hovedindhold

MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g

MACØjenskyggeEAN: 0773602576357
Pris fra 97,5 krtil 126 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 28,5 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Powder Kiss Single Eye Shadow Refill 1.5 g - BEST OF ME
-25%97,5 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Single Eye Shadow Refill 1.5 g - BEST OF ME billede

Produktinformation

MAC Powder Kiss Single Eye Shadow Refill - Best Of Me er en eksklusiv og professionel øjenskygge, som er **mat, ultra blød og rig på pigmenter**, hvilket gør, at den intense farve **holder utrolig længe** og pifter ethvert look op. Øjenskyggen er baseret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0773602576357
Varenr.: 94509
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g
-33%110 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g billede

Produktinformation

Med Powder Kiss Soft Matte øjenskygge kan du opleve at få et vægtløst kys af farve på dine øjne. Øjenskyggen indeholder den innovative Soft-Focus Filter Technology, som gør at dine øjne svøbes i pudeblød, mat farve som er smukt fordelt og som har en slørende effekt.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: SK38010000
EAN: 0773602576357
Varenr.: 3204767
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Powder Kiss Eye Shadow Pro Palette 01 Best Of Me
-8%119 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Eye Shadow Pro Palette 01 Best Of Me billede

Produktinformation

Tro det, når du mrker det. Mød den fløjlsbløde komfort, du elsker på dine lber nu på dine øjenlåg. Oplev et vgtløst kys af farve med Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow. Svøb øjnene i pudeblød, mat farve med Soft-Focus Filter Technology, der giver en smukt fordelt og slørende effekt. Det luksuriøse produkt er let at tone ind og glider utroligt nemt på øjenlågene. Produktet med det eksklusive Cream Matrix giver en ultracremet, utrolig blød og glidende konsistens. Det matte produkt af nste generation fås i lbetonede farver til øjnene. Skab din egen palet af nuancer ved at lgge dem i en hvilken som helst Pro Palette Eye Shadow / Concealer Insert, så de er lette at opbevare og have med.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 10g
Artikel nr.: SK38010000
EAN: 0773602576357
Varenr.: B059804
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Powder Kiss Eye Shadow Pro Pale 1.5 g
126 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk97,5 kr97,5 krKøb
2Cocopanda DK110 kr110 krKøb
3Bangerhead DK119 kr119 krKøb
4NordicFeel DK126 kr126 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g

PriceData har fulgt prisen på MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 97,5 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for MAC Powder Kiss Eye Shadow Refill Pro Pale 01 Best Of Me 1,5g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202697,5 kr12,5 kr (11%)
30. maj 2026110 kr12,5 kr (13%)
28. maj 202697,5 kr12,5 kr (11%)
19. maj 2026110 kr1 kr (1%)
17. maj 2026109 kr1 kr (1%)
11. maj 2026110 kr
28. apr. 2026109,95 kr7,05 kr (6%)
27. apr. 2026117 kr3,72 kr (3%)
25. apr. 2026120,72 kr1,72 kr (1%)
24. apr. 2026119 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret