Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla

MACØjenskyggeEAN: 0773602576326
Pris fra 142,5 krtil 195 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52,5 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 5. apr.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Powder Kiss Single Eye Shadow 1.5 ml - GIVE A GLAM
-25%142,5 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Single Eye Shadow 1.5 ml - GIVE A GLAM billede

Produktinformation

MAC Powder Kiss Single Eye Shadow - Give A Glam er en eksklusiv og professionel øjenskygge, som er **mat, ultra blød og rig på pigmenter**, hvilket gør, at den intense farve **holder utrolig længe** og pifter ethvert look op. Øjenskyggen er baseret på &qu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0773602576326
Varenr.: 94041
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Powder Kiss Eye Shadow 10 Give A Glam 1,5g
-35%157 kr
Før 243 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Eye Shadow 10 Give A Glam 1,5g billede

Produktinformation

Med Powder Kiss Soft Matte øjenskygge kan du opleve at få et vægtløst kys af farve på dine øjne. Øjenskyggen indeholder den innovative Soft-Focus Filter Technology, som gør at dine øjne svøbes i pudeblød, mat farve som er smukt fordelt og som har en slørende effekt.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: SK37100000
EAN: 0773602576326
Varenr.: 3204764
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow 10 Give A Glam
-12%167 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow 10 Give A Glam billede

Produktinformation

Tro det, når du mrker det. Mød den fløjlsbløde komfort, du elsker på dine lber nu på dine øjenlåg. Oplev et vgtløst kys af farve med Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow. Svøb øjnene i pudeblød, mat farve med Soft-Focus Filter Technology, der giver en smukt fordelt og slørende effekt. Det luksuriøse produkt er let at tone ind og glider utroligt nemt på øjenlågene. Produktet med det eksklusive Cream Matrix giver en ultracremet, utrolig blød og glidende konsistens. Det matte produkt af nste generation fås i lbetonede farver til øjnene.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
0
Artikel nr.: SK37100000
EAN: 0773602576326
Varenr.: B059798
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Glam - 1.5 g
190 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk142,5 kr142,5 krKøb
2Cocopanda DK157 kr157 krKøb
3Bangerhead DK167 kr167 krKøb
4NordicFeel DK190 kr190 krKøb
5Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla i 178 dage. Laveste pris i perioden er 138,65 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Give A Gla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026142,5 kr14,5 kr (9%)
30. maj 2026157 kr14,5 kr (10%)
28. maj 2026142,5 kr14,5 kr (9%)
22. maj 2026157 kr7 kr (4%)
17. maj 2026164 kr1 kr (1%)
13. maj 2026165 kr1 kr (1%)
11. maj 2026166 kr1 kr (1%)
10. maj 2026165 kr1 kr (1%)
9. maj 2026166 kr5 kr (3%)
8. maj 2026171 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret