Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute

MACØjenskyggeEAN: 0773602576296
Pris fra 142,5 krtil 195 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52,5 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 30. mar.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Powder Kiss Single Eye Shadow 1.5 g - FELT CUTE
-25%142,5 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Single Eye Shadow 1.5 g - FELT CUTE billede

Produktinformation

MAC Powder Kiss Single Eye Shadow - Felt Cute er en eksklusiv og professionel øjenskygge, som er **mat, ultra blød og rig på pigmenter**, hvilket gør, at den intense farve **holder utrolig længe** og pifter ethvert look op. Øjenskyggen er baseret på "...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0773602576296
Varenr.: 94341
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow Felt Cute
-12%167 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow Felt Cute billede

Produktinformation

Powder Kiss Soft Matte øjenskygge giver et vægtløst kys af farve på dine øjne. Øjenskyggen indeholder den innovative Soft-Focus Filter Technology, som gør at dine øjne får en pudeblød, mat farve med en slørende effekt. Den luksuriøse øjenskygge er let at tone ud og den glider let henover øjenlågene. MAC Powderkiss øjenskyggen har en ultracremet, blød og glidende konsistens. Og det er præcist den samme følelse du får med MAC's Powderkiss læbestifterne.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 16g
Artikel nr.: SK37070000
EAN: 0773602576296
Varenr.: B065279
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow Felt Cute 1,5 g
-20%184 kr
Før 231 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute - 1,5 g
190 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk142,5 kr142,5 krKøb
2Bangerhead DK167 kr167 krKøb
3Cocopanda DK184 kr184 krKøb
4NordicFeel DK190 kr190 krKøb
5Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute i 178 dage. Laveste pris i perioden er 138,7 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for MAC Cosmetics Powder Kiss Powder Kiss Single Eyeshadow Felt Cute de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026142,5 kr36,5 kr (20%)
30. maj 2026179 kr36,5 kr (26%)
28. maj 2026142,5 kr23,5 kr (14%)
27. maj 2026166 kr1 kr (1%)
26. maj 2026165 kr9,11 kr (5%)
25. maj 2026174,11 kr8,11 kr (5%)
23. maj 2026166 kr1 kr (1%)
22. maj 2026165 kr1 kr (1%)
17. maj 2026164 kr1 kr (1%)
13. maj 2026165 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret