Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be-

MACLip glossEAN: 0773602376131
Pris fra 174 krtil 255 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 5. mar.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be- og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Lady-Be-Good 5ml
-35%174 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Lady-Be-Good 5ml billede

Produktinformation

Retro Matte Liquid Lipcolour er en flydende læbestift i mat metallicskinnende farve til dig der foretrækker glitrende glamour.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: MY3N050000
EAN: 0773602376131
Varenr.: 3204434
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 107 Lady-Be-Good
-25%176,25 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 107 Lady-Be-Good billede

Produktinformation

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour - 107 Lady-Be-Good er en virkelig smuk **flydende læbestift** med en flot **mat finish**. Farven **glider jævnt og glat på læberne** og med den holdbare formel, bliver den på læberne i op til **8 timer**. Hvis du er til ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602376131
Varenr.: 94805
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Lady-Be-Good
-9%214 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Lady-Be-Good billede

Produktinformation

Til alle, der sværger til læbestift med mat finish! MAC introducerer en nyfortolkning af den klassiske formel med Retro Matte Liquid Lipcolour i intense farver. Uanset hvilken farve, du vælger, vil dine læber få et smukt strejf af farve med en fløjlsblød og uforglemmelig finish.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Liquid lipstick
Vægt: 31g
Artikel nr.: MY3N050000
EAN: 0773602376131
Varenr.: B040833
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Lady-Be-Good - 5 ml
232 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be-
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK174 kr174 krKøb
2NiceHair.dk176,25 kr176,25 krKøb
3Bangerhead DK214 kr214 krKøb
4NordicFeel DK232 kr232 krKøb
5Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be-

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be- i 181 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 174 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Lady-Be-Good Lady Be- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026174 kr36 kr (17%)
17. maj 2026210 kr1 kr (0%)
15. maj 2026211 kr1 kr (0%)
9. maj 2026212 kr2 kr (1%)
5. maj 2026214 kr38 kr (22%)
2. maj 2026176 kr19 kr (10%)
26. apr. 2026195 kr20 kr (11%)
25. apr. 2026175 kr10 kr (6%)
18. apr. 2026165 kr5 kr (3%)
15. apr. 2026170 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret