Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml

MACLip glossEAN: 0773602376179
Pris fra 176,25 krtil 255 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 78,75 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 28. apr.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 111 Quite The Standout
-25%176,25 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 111 Quite The Standout billede

Produktinformation

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour - 111 Quite The Standout er en virkelig smuk **flydende læbestift** med en flot **mat finish**. Farven **glider jævnt og glat på læberne** og med den holdbare formel, bliver den på læberne i op til **8 timer**. Hvis du er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602376179
Varenr.: 94744
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout 5ml
-29%201 kr
Før 284 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout
-9%214 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout billede

Produktinformation

Til alle, der sværger til læbestift med mat finish! MAC introducerer en nyfortolkning af den klassiske formel med Retro Matte Liquid Lipcolour i intense farver. Uanset hvilken farve, du vælger, vil dine læber få et smukt strejf af farve med en fløjlsblød og uforglemmelig finish.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Liquid lipstick
Vægt: 31g
Artikel nr.: MY3N090000
EAN: 0773602376179
Varenr.: B041290
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml
243 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Quite The Standout
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk176,25 kr176,25 krKøb
2Cocopanda DK201 kr201 krKøb
3Bangerhead DK214 kr214 krKøb
4NordicFeel DK243 kr243 krKøb
5Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 153,95 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 176,25 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Quite The Standout - 5 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026176,25 kr24,75 kr (12%)
30. maj 2026201 kr24,75 kr (14%)
28. maj 2026176,25 kr24,75 kr (12%)
22. maj 2026201 kr9 kr (4%)
17. maj 2026210 kr1 kr (0%)
15. maj 2026211 kr1 kr (0%)
11. maj 2026212 kr48 kr (29%)
28. apr. 2026164 kr54,22 kr (25%)
24. apr. 2026218,22 kr6,78 kr (3%)
23. apr. 2026225 kr49,42 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret