Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml

MACLip glossEAN: 0773602376094
Pris fra 149 krtil 255 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy 5ml
-31%149 kr
Før 216 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy 5ml billede

Produktinformation

Retro Matte Liquid Lipcolour er en flydende læbestift i mat metallicskinnende farve til dig der foretrækker glitrende glamour.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: MY3N010000
EAN: 0773602376094
Varenr.: 3204429
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 104 Fashion Legacy
-25%176,25 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour 5 ml - 104 Fashion Legacy billede

Produktinformation

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour - 104 Fashion Legacy er en virkelig smuk **flydende læbestift** med en flot **mat finish**. Farven **glider jævnt og glat på læberne** og med den holdbare formel, bliver den på læberne i op til **8 timer**. Hvis du er til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Lipstick
EAN: 0773602376094
Varenr.: 94783
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy
-9%214 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy billede

Produktinformation

Til alle, der sværger til læbestift med mat finish! MAC introducerer en nyfortolkning af den klassiske formel med Retro Matte Liquid Lipcolour i intense farver. Uanset hvilken farve, du vælger, vil dine læber få et smukt strejf af farve med en fløjlsblød og uforglemmelig finish.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Liquid lipstick
Vægt: 31g
Artikel nr.: MY3N010000
EAN: 0773602376094
Varenr.: B040820
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml
244 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lip Colour Fashion Legacy
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK149 kr149 krKøb
2NiceHair.dk176,25 kr176,25 krKøb
3Bangerhead DK214 kr214 krKøb
4NordicFeel DK244 kr244 krKøb
5Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for MAC Cosmetics Retro Matte Liquid Lipcolour Fashion Legacy - 5 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026149 kr15 kr (9%)
15. apr. 2026164 kr11,58 kr (7%)
10. apr. 2026175,58 kr47,42 kr (21%)
9. apr. 2026223 kr47,42 kr (27%)
8. apr. 2026175,58 kr3,95 kr (2%)
5. apr. 2026171,63 kr50,37 kr (23%)
4. apr. 2026222 kr50,37 kr (29%)
24. mar. 2026171,63 kr3,77 kr (2%)
16. mar. 2026167,86 kr37,14 kr (18%)
15. mar. 2026205 kr37,14 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret