Gå til hovedindhold

Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader

RyobiLøvblæsereEAN: 4892210143488
Pris fra 382 krtil 469 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 357 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ OBL1820S Løvblæser Elektrisk
382 kr
Til butik
Ryobi One+ OBL1820S Løvblæser Elektrisk billede

Produktinformation

Ryobi One+ OBL1820S - Bladblæser - elektrisk - 18 V - 2.5 Ah - intet batteri - 156 m³/h - 245 km/h - 2 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002663
EAN: 4892210143488
Varenr.: 992512065
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ OBL1820S Bladblæser Elektrisk Intet batteri
412 kr
Til butik
Ryobi One+ OBL1820S Bladblæser Elektrisk Intet batteri billede

Produktinformation

Batteri: 18 V - Litiumion - 2.5 Ah, Producentgaranti: 3 år med produktregistrering, Produktbeskrivelse: Ryobi One+ OBL1820S - bladblæser - elektrisk, Produkttype: Bladblæser - elektrisk, Præstation: 156 m³/h / 245 km/h, Vægt: 2 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Haveværktøjer
EAN: 4892210143488
Varenr.: D10123
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi OBL1820S Løvblæser - 18V - SOLO
414 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader
-44%449 kr
Før 808 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi OBL1820S ONE+ Cordless Blower
456 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader
-43%469 kr
Før 828 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK382 kr382 krKøb
2Teknikproffset DK412 kr471 krKøb
3CS MEGASTORE DK414 kr453 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Proshop DK456 kr495 krKøb
6Vivas DK469 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader

PriceData har fulgt prisen på Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader i 182 dage. Laveste pris i perioden er 314 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Løvblæser 18V Ryobi One+ OBL1820S - uden batteri og lader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026382 kr20 kr (5%)
6. maj 2026402 kr4 kr (1%)
4. maj 2026406 kr4 kr (1%)
1. maj 2026402 kr6 kr (2%)
24. apr. 2026396 kr6 kr (1%)
23. apr. 2026402 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026406 kr4 kr (1%)
17. apr. 2026410 kr2 kr (0%)
16. apr. 2026412 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026410 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret